BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Biokuro ir medienos atliekų deginimas katilinėse ir gautų pelenų utilizavimo bei paruošimo ir naudojimo augalų tręšimui tyrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-01-0017

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Baltical"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-01

Projekto tikslas – ištirti ir nustatyti naujų biokuro mišinių paruošimo ir presavimo į granules ar briketus, savybes, turinčias įtakos biokuro transportavimui, laikymui, deginimui bei poveikiui aplinkai, taip pat pagrįsti pelenų panaudojimo trąšoms gaminti technologinius-techninius sprendimus. Apie įvairių rūšių biokuro ir degių atliekų deginamą katilinėse paskelbta nemažai mokslinių publikacijų, tačiau gilesnių tyrimų rezultatų duomenų apie presuoto biokuro, pagaminto iš skirtingų biokuro žaliavų ir bulvių atliekų mišinių deginimą mokslinės ir praktinės informacijos šaltiniuose nerasta. Taip pat apie deginant tokį biokurą susidarančius pelenus, jų kokybinį-cheminį vertinimą ir pelenų panaudojimą augalų tręšimui dar nėra vienareikšmiškų pasiūlymų, kaip juos tinkamai ruošti ir naudoti kaip trąšą. Vykdant projektą numatoma atlikti mokslinius tyrimus ir analizę, kuriais bus įvertintas katilinėse deginamas presuotas įvairių rūšių biokuras bei degios atliekos ir mišiniai su bulvių atliekomis, o atlikus pelenų kokybinį-cheminį tyrimą bus pagrįstas pelenų panaudojimas augalų tręšimui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 12 801,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 8 960,70 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai