BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Gamybos valdymo procesų optimizavimas UAB "Vitae Litera"

Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0056

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "Vitae Litera"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė E-verslas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-806-01

Siekiant padidinti spaudos ir leidybos paslaugas teikinčios uždarosios akcinės bendrovės "Vitae Litera" darbo našumą itin svarbu įdiegti trūkstamus elektroninio verslo sprendinius, padėsiančius optimizuoti gamybos procesus, užtikrinti efektyvesnį rizikų valdymą bei sumažinti gamybos sąnaudas. Atlikus esamos situacijos analizę ir rinkoje esančios programinės įrangos analizę - išanalizavus siūlomų produktų pasiūlą, buvo nustatyta, kad tikslingiausia būtų įdiegti Gamybos Valdymo Sistemą, apimančią gamybos planavimą, veiklos operacijų fiksavimą ir stebėjimą, veiklos procesų optimizavimą, tiekimo grandinės valdymą ir atsargų optimizavimą, marketingo ir pardavimo veiklos organizavimą. Projekto tikslas - padidinti uždarosios akcinės bendrovės "Vitae Litera" darbo našumą, optimizuojant su gamybos valdymu suijusius verslo procesus. Įgyvendinus projektą bus prisidėta prie įmonės veiklos našumo ir konkurencingumo rinkoje didinimo - efektyvus gamybos planavimas leis optimizuoti gamybos procesą racionaliau paskirstant resursus, prognozuojant gamybos savikainas ir terminus bei taupant kaštus. Gamybos proceso valdymas ir apskaita leis stiprinti įmonės patikimumą ir santykių su užsakovais stabilumą (padidinant veiklos apskaitomumą, kontroliuojant gamybos proceso rizikas, valdant produkcijos kokybę). Įdiegtas tiekimo grandinės valdymo modulis leis pagerinti įmonės veiklos nenutrūkstamumą ir lėšų apyvartumą (optimizuojant sandėlyje saugomų žaliavų kiekius, valdant tiekimo proceso rizikas, t. y. stebint užsakymų vykdymo terminus ir tiekėjų įsipareigojimų vykdymus). Į planuojamo diegti elektroninio verslo sprendimą numatomi integruoti veiklos analitikos įrankiai leis stebėti ir analizuoti esminius veiklos rodiklius, sekti tendencijas ir operatyviai reaguoti į pokyčius, o turimų duomenų pagrindu atikta išsami duomenų analizė atskleis priežastis ir padės priimti argumentuotus bei racionalius sprendimus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-01-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-02-17) 50.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 50 668,50 Eur
Prašoma finansavimo suma: 30 401,10 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2016-04-08
Sutarties galiojimo pabaiga: 2017-03-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
32 222,00 19 333,20 32 222,00 19 333,20

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įdiegus e-verslo sprendimus, optimizuoti verslo procesai Skaičius 3.00 3.00
2 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-13 07:48

Susiję įrašai