BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Hidroponinių sistemų maitinimo tirpalo cirkuliacijos bei deguonies lygio parametrų parinkimas pramoninei lapinių augalų produkcijai gauti

Nr. 01.2.1-MITA-T-851-01-0021

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB Hidroponikos technologiniai sprendimai
Savivaldybė Kėdainių raj.
Priemonė INOČEKIAI
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-851-01

Projekto tikslas – įvertinti galimus efektus ir parinkti fiziologiniu atsaku pagrįstus maitinimo tirpalo cirkuliacijos bei deguonies koncentracijos lygio parametrus optimaliai ir subalansuotai salotų mineralinei mitybai sudaryti, auginant salotas uždarų patalpų, pilnai automatizuotose hidroponinėse sistemose po kietakūniu apšvietimu, užtikrinant aukštą jų produktyvumą ir produkcijos kokybę. Numatomas Techninės galimybių studijos rezultatas – pažangioji patirtis technologinio maitinimo proceso optimizavimui auginant salotas hidroponinėse sistemose su parinktų parametrų kietakūniu (LED) apšvietimu, taikant automatizuotos maitinimo sistemos technines galimybes integruojant pareiškėjo patirtį ir žinias, įgytas praktikoje ir mokslinių tyrimų keliu, taip sukurti technologines prielaidas hidroponinės sistemos automatizuoto maitinimo režimo programos sudarymui ir mineralinių elementų augalo audiniuose disbalanso atstatymui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-08-10
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 10 682,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 7 477,40 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai