BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Informacija apie prisitaikymo prie klimato kaitos internetinėje žiniasklaidoje Lietuvos pavyzdžiu

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-13-0001

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-13

Projekto esmė yra Europinei ir Pasaulinei visuomenei pristatyti naujausius, šiuolaikiškus tyrimus atliekamus Lietuvoje ir skirtus geresnei komunikacijai prisitaikymo prie klimato kaitos srityje. Pranešimu siekiama dar labiau aktualizuoti informacijos apie prisitaikymą prie klimato kaitos svarbą ir įvertinti šiuolaikinės žiniasklaidos vaidmenį formuojant visuomenės nuomonę. Žiniasklaida yra vienas iš pagrindinių informacijos apie klimato kaitą šaltinis. Tačiau interneto žiniasklaidos nuomonė gali būti labai prieštaringa, o diskusijos objektas galėtų būti informacijos patikimumas. Be to, prisitaikymo prie klimato kaitos (PKK) procesai žiniasklaidoje vis dar nėra gerai išreikšti. Pagrindinis šio tyrimo tikslas yra surasti, kokius PKK pranešimus teikia interneto žiniasklaidos šaltiniai ir kaip jie kinta, kokie tekstiniai ir vizualūs pranešimai pateikiami, ir koks yra komentarų turinys šiais klausimais? Analizė pagrįsta 3 pagrindiniais interneto žiniasklaidos šaltiniais Lietuvoje (delfi.lt, 15min.lt ir lrytas.lt). Pagrindinė internetinių straipsnių statistinė analizė: PKK dalis palyginta su visa klimato kaitos informacijos turiniu, įvertintas straipsnių autorystė, informacijos konceptualumas, įskaitant erdvinius ir laiko aspektus ir kt. Rezultatai parodė, kad PKK nėra aiškiai pateikta klimato kaitos informacijos kontekste Lietuvoje. Masinės žiniasklaidos reakcija į PKK procesą yra labiau spontaniškas nei sistemingas požiūris. PKK naujienų srauto kilimas gali būti susijęs su pasauliniu (pvz., Paryžiaus sutartimi) ir nacionaliniu (pvz., sausromis, potvyniais ir karščio bangomis) aktualumo lygiu. Taip pat dalyvavimas didelėje tarptautinėje konferencijoje leis susipažinti su naujausiais pasaulyje atliekamas tyrimais bei rasti galimų partnerių tolimesniam bendradarbiavimui klimato kaitos komunikacijos ir informavimo srityse.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-11-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-02-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-04-01) 83.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 840,33 Eur
Prašoma finansavimo suma: 1 840,33 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
1 840,33 1 840,33 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Į užsienį panaudojant ESF investicijas tobulinti profesinių žinių išvykę tyrėjai Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-28 07:51

Susiję įrašai