BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompiuterinės įrangos atnaujinimas ir verslo valdymo sistemos įdiegimas

Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0034

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Sertika"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė E-verslas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-806-01

UAB "Sertika" yra viena iš 5 didžiausių organizacijų, teikiančių vadybos sistemos bei produktų sertifikavimo ir produktų bandymų paslaugas. Organizacija siekia suteikti Klientams pačias profesionaliausias paslaugas, kokių iš mūsų jie tikisi. Norėdami pagerinti savo darbuotojų darbo aplinką ir padidinti darbo našumą, siekiame atnaujinti turimą kompiuterinę įrangą. Atnaujinus kompiuterinę įrangą, UAB "Sertika" ne tik užtikrins dokumentų saugumą, bet ir pagerins informacijos pasikeitimą organizacijos viduje, pagreitins veiklos procesus. Siekdami padidinti darbo našumą, kartu ir dėmesį Klientams, organizacija inicijuoja įdiegti verslo valdymo sistemą, kurios pagalba į elektroninę aplinką bus perkeliami visi vidiniai ir išoriniai verslo procesai. Taip operatyviau keičiamasi informacija, pagerinama duomenų ir amens duomenų apsauga. Bus palengvinamas pardavimų valdymas, optimizuojamas viso projekto valdymas ir gerinami kiti procesai. Organizacijai pritaikyta verslo valdymo sistema leis operatyviai valdyti duomenis ir sukurs galimybę priimti tinkamiems sprendimams. Projekto dėka organizacijai bus palankios sąlygos gerinti operatyvų ir kokybišką aptarnavimą, kurio naudą pajus organizacijos Klientai ir darbuotojai. Atnaujinta kompiuterinė įranga ir įdiegta valdymo sistema leis UAB "Sertika" mažinti veiklos sąnaudas ir efektyviai padidinti darbo našumą ir Klientų pasitenkinimą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-02-02)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-02-15) 50.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 17 131,90 Eur
Prašoma finansavimo suma: 10 100,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
17 131,90 10 100,00 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įdiegus e-verslo sprendimus, optimizuoti verslo procesai Skaičius 5.00 0
2 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-07-12 07:48

Susiję įrašai