BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompozitinės polimerinės-keramikinės dervos, skirtos spausdinti mažo galingumo stereolitografiniais 3D spausdintuvais, sukūrimas

Nr. 01.2.1-MITA-T-852-01-0008

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Medžiagų technologijos"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė INOSTARTAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-852-01

Projekto tikslas – paruošti naujos kompozitinės fotopolimerinės keramikinės medžiagos mažo galingumo stereolitografiniams 3D spausdintuvams sukūrimo koncepciją, ir ją patvirtinti sukuriant pirminį produkto prototipą (maketą). Projektas prisidės prie pažangių medžiagų, gamybos technologijų, inovatyvių 3D spausdinimo gaminių vystymo. Projekto tikslas, uždaviniai ir veiklos atitinka sumanios specializacijos strategijos „naujos gamybos procesų, medžiagos ir technologijos“ prioritetus: „Funkcinės medžiagos ir dangos“, bei „Konstrukcinės ir kompozitinės medžiagos“, todėl, tikime, didins ir Lietuvos, bei Baltijos jūros regiono konkurencinį pranašumą pasaulyje. Sėkmės atveju, po projekto, įmonė sieks pritaikyti mokslinių tyrimu metu gautas žinias inovatyvių, pasižyminčių naujomis savybėmis keramikinių medžiagų kūrimui, gamybai ir komercinimui užsienio ir vietinėse rinkose, tuo pačiu kurti didelės pridėtinės vertės ir technologijomis grįstas darbo vietas aukštos kvalifikacijos darbuotojams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-08-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 15 843,76 Eur
Prašoma finansavimo suma: 11 090,63 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai