BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Patyrusio aukšto lygio mokslininko DAVID JOHN COOKE vizitas į Mykolo Romerio universitetą mokslininkų kompetencijai kelti

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-12-0012

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Mykolo Romerio universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-12

Šio projekto tikslas - tobulinti Mykolo Romerio universiteto mokslininkų mokslinės veiklos kompetencijas. Šiuo tikslu į Mykolo Romerio universitetą atvyks David John Cooke - Kaledonijos universiteto Kriminalinės ir klinikinės psichologijos profesorius, kurio pagrindinės interesų sritys – psichopatinių asmenybės sutrikimų diagnostika, kriminalinio elgesio rizikos įvertinimas, institucinio smurto genezė ir prevencija – yra aktualios Mykolo Romerio universiteto Psichologijos instituto mokslininkams, vykdantiems Taikomosios kriminalinės psichologijos magistro studijų programą bei šios srities mokslinius ir reikminius tyrimus. Vizito metu David John Cooke pristatys savo sukurtą diagnostinį psichopatijos modelį, pasidalins įžvalgomis apie kriminalinės rizikos tyrimų ir vertinimo inovacijas, diskutuos smurto genezės ir tyrimų etikos bei metodologijos problemas. Vizito metu vyks apvalaus stalo diskusijos, praktiniai seminarai, individualios ir grupinės konsultacijos universiteto mokslininkams ir doktorantams. Universiteto mokslininkai įgis naujų teisės psichologijos srities žinių apie kriminalinės rizikos vertinimą, patobulins gebėjimus modeliuoti empirinių tyrimų psichologinius konstruktus, projektuoti inovatyvius institucinio smurto tyrimus. Pasikeitimas idėjomis paskatins tolimesnės mokslinės komunikacijos bei tinklaveikos kūrimąsi ir plėtrą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-12-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-02-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-04-01) 70.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 3 784,48 Eur
Prašoma finansavimo suma: 3 784,48 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai