BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Stažuotė HITLab NZ mokslinėje laboratorijoje

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-21-0029

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Vilniaus universitetas
Savivaldybė
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-21

Projektu siekiama didinant tyrėjų tarpinstitucinio, tarptautinio ir tarpsektorinio mobilumą, įgyvendinti stažuotę užsienio tyrimų laboratorijoje, kurios metu susipažinus su nauja mokslinių tyrimų infrastruktūrą ir konsultuojantis su priimančios institucijos tyrėjais, parengti ir su nedidele grupe empirinio tyrimo dalyvių išbandyti metodologiją, įgalinančią įvertinti kaip skaitytojai priima leidybos produktus (knygas) su papildytos realybės (angl. augmented reality) elementais. Tam užsibrėžta: susipažinti ir išbandyti mokslinių tyrimų infrastruktūrą; konsultuojantis su HITLab NZ laboratorijos tyrėjais išanalizuoti esamas metodologijas, kurių pagalba tiriama vartotojų sąveika su produktu, kuriame panaudota papildytos realybės technologija; atrinkus kelis komercinius leidybinius produktus su papildytos realybės technologija, atlikti eksperimentą su nedidele respondentų grupe ir surinkus stebėjimo duomenis bei atlikus kokybinį interviu nustatyti kaip jie priima papildytos realybės technologiją leidybos produktuose.Siūloma stažuotė, prisidės prie mokslo žinių apie papildytos realybės objektų poveikį tokių knygų skaitytojams gausinimo, tokių tyrimų metodologijos tobulinimo bei tokių produktų kūrėjams padėtų nustatyti tikslingiausius papildytos realybės technologijos panaudojimo leidyboje atvejus. Stažuotė naudinga ir tarpinstitucinio, tarptautinio ir tarpsektorinio mobilumo aspektais – idėjų pasikeitimui, bendradarbiavimo užmezgimui, galimų bendrų projektų galimybių aptarimui su kolegoms pasaulyje. Darbas stažuotėje didintų tarpinstitucinį ir tarpsektorinį mobilumą, kas sudarytų sąlygas vykdomų tyrimų lauką aktualizuoti tarptautinėje plotmėje, stiprintų Europos mokslininkų pozicijas pasaulyje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-06-01
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-09-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-09-02) 72.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 6 238,21 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 238,21 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-03-08
Sutarties pasirašymo diena: 2020-10-09
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
6 238,21 6 238,21

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Į užsienį panaudojant ESF investicijas tobulinti profesinių žinių išvykę tyrėjai Skaičius 1.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-04 07:52

Susiję įrašai