BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Taktiliniai maketai turistui po atviru dangumi

Nr. 05.4.1-LVPA-R-821-91-0004

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Anykščių rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra
Prioritetas 5 PRIORITETAS. Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos
Projekto sąrašo numeris 05.4.1-LVPA-R-821-91

Projekto tikslas – sukurti vieningą turizmo ženklinimo infrastruktūros sistemą Utenos regiono dalyje, kuri būtų pritaikyta neįgaliųjų poreikiams.Tikslinė grupė – neįgalieji (žmonės su judėjimo ar regos negalia, silpnaregyste bei intelektiniais sutrikimais).Šiuo projektu, bendradarbiaujant su partneriais (Molėtų rajono savivaldybės administracija, Partneris Nr. 1. bei Zarasų rajono savivaldybės administracija, Partneris Nr. 2.), numatyta Utenos regione įrengti 30 neįgaliesiems pritaikytų ženklinimo priemonių, taktilinių maketų: 3 taktilinius miestų žemėlapius (Anykščių, Molėtų, Zarasų) ir 27 taktilinius maketus.Tiek žemėlapiai, tiek maketai bus gaminami iš nerūdijančio sendinto metalo ir/ ar bronzos. Kiekvienas taktilinis ženklas bus pastatytas taip, kad aplink jį galima būtų apeiti, apvažiuoti sėdint neįgaliojo vežimėlyje ir pasiekti liečiamą objektą ranka. Visi ženklinami objektai, žemėlapiai turės lentelę su užrašu lietuvių ir anglų kabomis, lentelę Brailio raštu bei garsinius ženklus, kuriuos palietus pasigirs garsinė informacija apie šį objektą. Visa tai yra reikalinga, siekiant sukurti vientisą universalaus dizaino turizmo ženklinimo sistemą, kuri palengvintų neįgaliųjų lankytinų objektų pažinimo galimybes. Projektu siekiama paženklinti 30 objektų Utenos regione (po 10 objektų kiekvienoje iš savivaldybių) ir sukurti lygias galimybes žmonėms su negalia, suteikiant galimybes praktiškai ir teoriškai pažinti ir susipažinti su lankytinais objektais. Siekiamas rezultatas - 30 objektų Utenos regione paženklinta neįgaliesiems pritakytomis universlaus dizaino ženklinimo priemonėmis - taktiliniais maketais.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-05-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-07-13)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 340 463,14 Eur
Prašoma finansavimo suma: 289 393,07 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2022-08-31
Sutarties pasirašymo diena: 2020-08-21
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
340 421,94 289 358,65

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įrengti ženklinimo infrastruktūros objektai Skaičius 30.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-29 07:47

Susiję įrašai