BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Turizmo trasų ir maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra Lazdijų, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse

Nr. 05.4.1-LVPA-R-821-11-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Lazdijų rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė Lazdijų raj.
Priemonė Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra
Prioritetas 5 PRIORITETAS. Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos
Projekto sąrašo numeris 05.4.1-LVPA-R-821-11

Šiuo metu Lazdijų ir Varėnos rajonų bei Druskininkų savivaldybių esama turizmo informacinė infrastruktūra yra netolygi ir nepakankamai išvystyta bei neužtikrina čia besilankančių turistų ir lankytojų kompleksinio informavimo apie regione teikiamas turizmo paslaugas poreikio. Savivaldybėse nepakanka viešai prieinamos informacijos apie lankytinus gamtos bei kultūros objektus, neužtikrinamas patogus nuorodų į lankytinus objektus krypties ar vietos žymėjimas, informacija nepritaikyta užsienio šalių turistams ir lankytojams, taip pat žmonėms su specialiaisiais poreikiais.Įgyvendinant projektą numatoma įrengti turizmo ženklinimo infrastruktūrą šių trijų savivaldybių teritorijose, užtikrinant turistų bei lankytojų informuotumą apie savivaldybes jungiančias turizmo trasas ir maršrutus bei juose esančias lankytinas vietas. Projekto metu numatoma įrengti informacinius stendus bei lentas apie atskirus kultūros ar gamtos objektus, savivaldybes jungiančius dviračių ir kitus maršrutus, taip pat įrengti vandens trasų objektus žyminčius ženklus, informacines rodykles, bei kelio ženklus, nukreipiančius ar žyminčius lankytinus objektus.Taip pat planuojama įrengti interaktyvius informacinius turizmo stendus, kurie bus pritaikyti ir žmonėms su specialiaisiais poreikiais. Skatinant atvykstamąjį turizmą, ypač iš kaimyninių valstybių, turizmo informacija bus pateikiama ir užsienio kalbomis. Projekto įgyvendinimas prisidės prie turizmo objektų bei paslaugų šiame regione informacijos sklaidos, užtikrins turistų bei lankytojų informuotumą apie Lazdijų ir Varėnos rajonų bei Druskininkų savivaldybių lankytinas vietas ir objektus, turizmo maršrutus ir trasas, prisidės ne tik prie regiono, bet ir Lietuvos, kaip turistinės valstybės, žinomumo ir jos įvaizdžio gerinimo.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-12-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-01-30)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 288 106,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 244 890,10 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2019-09-14
Sutarties pasirašymo diena: 2017-03-17
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-12-16
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
288 106,00 244 890,10 279 603,44 237 662,92

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įrengti ženklinimo infrastruktūros objektai Skaičius 301.00 334.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-29 07:47

Susiję įrašai