Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Finansavimas

VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto mokslininkų kompetencijos komunikacijos kryptyje kėlimas vykdant mokslinių įdėjų mainus (KRAMER)

Nr. 09.3.3-LMT-K-712-12-0017

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Regionas Vilniaus miesto
Priemonė MOKSLININKŲ, KITŲ TYRĖJŲ, STUDENTŲ MOKSLINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS PER PRAKTINĘ MOKSLINĘ VEIKLĄ
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.3.3-LMT-K-712-12

Šiuo projektu siekiama stiprinti VGTU KIF mokslininkų ir tyrėjų mokslinių tyrimų kompetencijas komunikacijos kryptyje. Projekto tikslas – VGTU KIF mokslininkų ir tyrėjų mokslinių tyrimų kompetencijų ir gebėjimų stiprinimas per praktinę veiklą ir tarptautinius mokslinių idėjų mainus. Projekto uždavinys – tarptautiniu mastu pripažinto socialinių mokslų srities, komunikacijos krypties aukšto lygio mokslininko, prof. dr. Eric Mark Kramer (Oklahomos universitetas, JAV) vizitas į VGTU KIF stiprinti šio fakulteto mokslininkų ir tyrėjų tarptautinio lygmens mokslinių tyrimų komunikacijos kryptyje kompetencijas ir gebėjimus. Vizito metu prof. Kramer vykdys mokslinių tyrimų eksperimentinės plėtros veiklą – praves mokslinį-metodinį seminarą-praktikumą KIF mokslininkams ir tyrėjams. Jo metu bus pristatytos šiuolaikinės komunikacijos mokslo teorijos, taip pat pristatyti ir, imituojant realias sąlygas, išbandyti naujausi mokslinių tyrimų komunikacijos kryptyje metodai. Seminaras parengs KIF mokslininkus bendram jų ir prof. Kramerio moksliniam tyrimui komunikacijos kryptyje kūrybinių industrijų lauke. Šio tyrimo tema ir bendrosios gairės bus apsvarstyta ir patvirtinta seminaro pabaigoje, o detalus tyrimo planas (projektas) bus pateiktas pagal Dotacijos sutartyje nurodytą datą kartu su mokslinės veiklos ataskaita. Numatomi projekto rezultatai – sustiprintos VGTU KIF tyrėjų ir mokslininkų kompetencijos komunikacijos kryptyje, pagerėjusi KIF mokslo darbų minėtoje kryptyje kokybė ir padidėjęs mokslo tyrimų ir darbų tarptautiškumo lygmuo, pasireiškiantis bendrais su užsienio mokslininkais tyrimais ir projektais bei publikacijomis aukšto lygio komunikacijos krypties mokslo žurnaluose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-12-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-02-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2019-03-31) 74.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 4 203,60 Eur
Prašoma finansavimo suma: 4 203,60 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai