BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Balsuokite ir išrinkite įsimintiniausią konkurso ŽINGSNIAI 2021 istoriją

2021 m. liepos 26 d.

Kviečiame balsuoti ir išrinkti įsimintiniausią ir labiausiai patikusią ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurso ŽINGSNIAI 2021 istoriją.

Rodoma:

Nuo birželio 1 dienos 20 ekspertų komisijos atrinktų istorijų buvo publikuotos viename iš populiariausių Lietuvos interneto portalų 15min. Portalo lankytojai turėjo galimybę perskaityti skirtingas istorijas ir susipažino su jų herojais – įkvepiančiais, kartais – klystančiais, tačiau visada išeitį randančiais ir be galo stipriais žmonėmis.

Visų 20 istorijų herojai bus apdovanoti iškilmingo konkurso „Žingsniai2021“ renginio metu, o penki daugiausiai balsų sulaukę herojai – gaus specialius prizus.  Šių penkių istorijų herojus 15min aplankys dar kartą ir šįkart jau video formatu atskleis dar daugiau jų gyvenimo detalių.

Balsavimas vyks nuo liepos 26 d. iki rugpjūčio 1 d. 24:00 val. Balsuoti galite už vieną, labiausiai įsiminusią istoriją.

Atiduoti savo balsą galite paspaudę nuorodą.

Raktažodžiai: žingsniai žingsniai2021