BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

ES investicijos skaidrios tada, kai mes asmeniškai jaučiame jų naudą

2022 m. gegužės 26 d. / Finansų ministerija

Pasaulis keičiasi, bet ar mes tai pastebime? Finansų ministerija drauge su agentūra „Idea Prima“ ir media planavimo agentūra „Dentsu Lietuva“ tęsia komunikacijos kampaniją, kurios tikslas parodyti akivaizdžią naudą iš buvimo Europos Sąjungoje.

Rodoma:

Tik ką radijo stotyje M-1 pasibaigė turinio projektas, kurio metu žaidimo forma buvo pasakojama, kaip keičiasi mūsų miestai, kaimai ir mes patys. Radijo stoties klausytojai už savo atidumą buvo apdovanojami Finansų ministerijos įsteigtais prizais. Didžiuosiuose naujienų portaluose Delfi, TV3 ir Lrytas.lt tuo pat metu buvo gausu publikacijų apie įdomiausius Europos Sąjungos investicinius projektus. Pagrindinė užduotis kiekvienoje temoje surasti žmones, kurių gyvenimas pasikeitė su ES investicijomis.

ES investicijos skaidrios tada, kai mes asmeniškai jaučiame jų naudą. Nauda akivaizdi, kai investicijos mums padeda susirasti darbą, išsigydyti ligas, sutaupyti pinigų arba tiesiog mūsų langai daug švaresni, nes gatvėje buvo išklotas asfaltas ir dulkės nebekyla.

Dabar šis turinio projektas keliasi į video formatą. Visą vasarą planuojami filmavimai visuose Lietuvos regionuose. Į kelionę po Marijampolę filmavimo komanda leidosi su Marijampolėje gimusiu ir augusiu režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu, Klaipėdoje savo prisiminimais dalinosi žurnalistas Robertas Petrauskas, įspūdingus pokyčius Telšiuose pristatė profesorius Alfredas Bumblauskas. Iš viso planuojama per vasarą nufilmuoti 10 video filmukų, kuriuose atsispindės didieji Lietuvos pokyčiai per paskutinius 20 metų.

Garsių žmonių įspūdžiai ir mintys iš jiems brangių kraštų į 2 min video klipą niekaip nesutelpa, tad jie jau „gula“ į populiariausio žurnalo „Žmonės“ puslapius. Taip pat visą originalų turinį video ir straipsnių formate nuo šiandien bus galima rasti portale 15 min.

Visus pokyčius galima rasti: www.esminiaipokyčiai.lt