BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Ką daryti, kad verslas ir ieškantieji darbo surastų vienas kitą?

2021 m. spalio 20 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Darbas dar nepabaigus studijų – kiekvieno jauno specialisto svajonė. Ar ją įmanoma pasiekti? Kokie svarbiausi žingsniai gali padėti užtikrinti sėkmingą jaunuolių kelią svajonių karjeros link? Savo sėkmės receptu dalijasi Kauno technikos profesinio mokymo centro absolventas Justas Grybauskas, šiuo metu besidžiaugiantis darbu įmonėje, kurioje dar visai neseniai atliko praktiką.

Rodoma:

Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuotas projektas „Profesijos, pritaikytos verslui“ padėjo fiksuoti ne vieną tokį sėkmės atvejį – ši istorija yra tik pirmasis pavyzdys, įrodantis, kad išsvajotos karjeros siekimas neabejotinai įmanomas. Visgi geriausiems rezultatams pasiekti svarbus itin glaudus profesinio mokymo įstaigų ir verslo įmonių bendradarbiavimas. Būtent artimos partnerystės skatinimas ir yra pagrindinis dar vasarą startavusios komunikacijos kampanijos „Profesijos, pritaikytos verslui“ siekinys. Pirmąją sėkmės istoriją, kaip profesijas pritaikyti šiandienos verslo poreikiams, stebėkite vaizdo įraše: