BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kas yra pameistrystė ir kuo ji naudinga verslui bei mokiniui?

2021 m. spalio 29 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Pameistrystė dar gana naujas reiškinys. Tačiau išbandę tokią praktiką tvirtina – šis mokymosi modelis idealiausias variantas visiems: būsimam darbuotojui, jo mokymo įstaigai ir darbdaviui. Kodėl? Atsakymus rasite reportaže.

 

Rodoma:

Pameistrystė dar gana naujas reiškinys. Tačiau išbandę tokią praktiką tvirtina – šis mokymosi modelis idealiausias variantas visiems: būsimam darbuotojui, jo mokymo įstaigai ir darbdaviui. Jau penkerius metus pameistrystės programų principu veikiančio Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius dr. Vytautas Petkūnas naudą mato abiem pusėms. Tokio mokymosi naudas mokykla įgalina bei kvalifikuotų specialistų rengimo siekia bendradarbiaudama su įmone „Intersurgical“.

Šis bendradarbiavimas – dar vienas sėkmės pavyzdys Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) inicijuotame projekte „Profesijos, pritaikytos verslui“.

Trečiajame projekto istorijų ciklo vaizdo įraše Vladyslavas, įmonės „Intersurgical“ priežiūros technikas, pasakoja apie dar mokymosi metu įgytos praktinės patirties naudą ne tik siekiant kaupti vertingų profesijos įgūdžių bagažą, bet ir suprasti savo karjeros siekius. Tuo tarpu „Intersurgical“ Visagino padalinio vadovas Renaldas Kupstys pažymi, jog nemažiau svarbi yra galimybė praktinio mokymosi metu ugdyti reikalingiausias būsimų specialistų asmenines savybes.

 

 

Susiję įrašai