BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame tapti savo krašto ambasadoriumi!

2021 m. spalio 22 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Gimtasis kraštas dažnai kelia didelius sentimentus. Vieni baigę studijas nusprendžia grįžti į gimtąjį miestą ir ten kurti verslą, kiti – nors ir gyvendami didmiestyje ar užsienyje iš meilės savo kraštui aktyviai prisideda prie miesto vystymo ar kitos visuomeninės veiklos. Lietuvos regionai vis labiau plečiasi, daug dėmesio skirdami kultūrinės ir socialinės veiklos puoselėjimui, verslo plėtros ir infrastruktūros vystymui bei deda visas pastangas jaunų žmonių pritraukimui. Esate tas žmogus, kuris išnaudoja galimybes veikti, kurti ir augti regione? Galite drąsiai pasakyti, kad regione gyventi gera? O gal pažįstate aktyvų bendruomenės narį ar jo veikla yra tapusi vietinių gyventojų bei turistų traukos objektu?

Rodoma:

Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su Lrytas.lt skelbia konkursą „Aš – savo krašto ambasadorius“.

 

Pristatykite save ir tapkite savo krašto ambasadoriumi. Pretenduoti tapti ambasadoriais gali asmenys, kurie kuria naudą regionams arba regionų gyventojams: vykdo aktyvią bendruomeninę veiklą, vysto verslą, kuris yra naudingas gyventojams ir pritraukia lankytojus iš visos Lietuvos arba kitaip gerina gyvenimo kokybę mažuose miestuose. Jeigu didžiuojatės savo kraštu ir norite tapti jo ambasadoriumi, arba pažįstate tą, kuris puikiai atstovauja savo kraštui – dalyvavimo anketą ir taisykles rasite čia (nuoroda https://plus.lrytas.lt/as-savo-krasto-ambasadorius/.)

 

Kandidatuoti galima iki lapkričio 10 d. Balsuoti už labiausiai patikusį ambasadorių ir jo istoriją – iki lapkričio 14 d. Laimėtojus rinks portalo lankytojai. Konkurso laimėtojais bus paskelbti ir apdovanoti dešimt ambasadorių, kurie surinks daugiausia balsų iš kiekvieno regiono. Na, o  ambasadorius, kuris iš visų dalyvių sulauks pačio didžiausio palaikymo, sulauks ir specialaus apdovanojimo.