BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame teikti paraiškas pagal keturis priemonės „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“ kvietimus

2018 m. liepos 4 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Nevyriausybines organizacijas, tradicines religines bendruomenes ir sveikatos priežiūros specialistų organizacijas/asociacijas įgyvendinti projektus pagal priemonę „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.

Nevyriausybines organizacijas, tradicines religines bendruomenes ir sveikatos priežiūros specialistų organizacijas/asociacijas įgyvendinti projektus pagal priemonę „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“.

Šios priemonės tikslas stiprinti bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų narių gebėjimus teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas namuose neįgaliesiems, skatinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, teikti psichologinę ir socialinę pagalbą sergantiesiems onkologinėmis ligomis bei informaciją asmenims kraujotakos sistemos ligų antrinės prevencijos srityje.

 

Pareiškėjai paraišką teikti gali pagal šiuoss kvietimus, kurių kiekvienas skirtas tam tikrai veiklai finansuoti:

Pirmasis kvietimas – bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų narių gebėjimų teikti priežiūros ir pagalbos paslaugas neįgaliesiems ir negalintiems apsitarnauti žmonėms namuose stiprinimas, bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų rėmimas sudarant ir įgyvendinant priežiūros ir pagalbos paslaugų neįgaliesiems ir negalintiems apsitarnauti žmonėms programas.

Antrasis kvietimas – aktyvaus laisvalaikio, meno programų ar kitų projektų, skirtų gerinti vaikų ir paauglių iki 18 metų amžiaus fizinę ir psichinę sveikatą, skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą įgyvendinimas.

Trečiasis kvietimas – psichologinės ir socialinės pagalbos teikimas onkologinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Ketvirtasis kvietimas - informacijos teikimas asmenims kraujotakos sistemos ligų antrinės prevencijos srityje.

Paraiškų laukiame iki rugsėjo 7 d.

Raktažodžiai: ESF

Susiję įrašai