BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Po 10 metų darbo sporto prekių versle: pradėkite kuo anksčiau

2022 m. vasario 15 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“
Rodoma:

Esu UAB „Lifestyle trade“ direktorius. Jau daugiau kaip 10 metų dirbu sporto prekių ir avalynės versle. Viena iš gimusių idėjų verslo plėtrai buvo „Go Sneakers“ prekinis ženklas – sportinė laisvalaikio avalynė.

Su INVEGOS pagalba pradėjome šios idėjos vystymą ir dabar „Go Sneakers“ yra viena pirmųjų tokio tipo parduotuvių Lietuvoje, kurios plėtrai ir prireikė paskolos iš banko su INVEGA garantija. Mūsų tikslas buvo po vienų stogu surinkti garsiausių pasaulio sportinių prekės ženklų – „Adidas“, „Nike“, „Puma“, „Vans“, „Converse“ ir kitų – avalynę, kuri yra labiau skirta laisvalaikiui, ne sportui. Tokia gatvės mada vis labiau populiarėja, tačiau nebuvo vienos parduotuvės, kurią visi žinotų kaip skirtą būtent gatvės stiliui.

Pirmas ir esminis mano patarimas žmonėms, norintiems kurti savo verslą: pradėkite kuo anksčiau. Jei šiandien turėčiau galimybę rinktis iš naujo, vietoje samdomo darbo būčiau kuo greičiau pradėjęs dirbti sau. Versle dirbti norintis žmogus privalo nebijoti nudegti – be rizikos negimsta joks vertingas produktas, o reikia susitaikyti su tuo, kad rizika nebūtinai pasiteisins iš pirmo karto. Šiandien kelių į nuosavą verslą tikrai užtektinai – kaip pats tai išbandęs žmogus objektyviai sakau, kad investavimo galimybių turime per akis, reikia tik pasirinkti tinkamas.