BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Telšių rajone pradėti verslą paskatino viso gyvenimo hobis - sportas

2022 m. sausio 11 d. / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“
Rodoma:

Pradėti verslą mane paskatino viso gyvenimo hobis – sportas. Jau nuo mažų dienų planavau, kaip reikėtų įgyvendinti šią svajonę, tačiau anksčiau to padaryti neleido įvairios aplinkybės, viena iš jų – finansinė situacija. Galiausiai spontaniškai nusprendžiau, kad atėjo metas svajones paversti realybe. Tad vieną rytą atsikėliau ir ėmiausi įgyvendinti savo planus.

Išanalizavęs Telšių rinką ir žmonių poreikius, supratau, kad jiems trūksta būtent to, ką buvau pasirengęs pasiūlyti – modernų sporto klubą. Prieš pradėdamas verslą sukaupiau šiek tiek santaupų ir su draugu kartu parašėme verslo planą. Visada laikiausi pozicijos, jog bendras dviejų žmonių verslas gali būti įvairių tarpusavio pykčių priežastimi, tad toliau visą verslą vysčiau savo jėgomis. Žinoma, tai kainavo daugiau laiko, tačiau buvo kiek paprasčiau, nes savo planų nereikėjo su niekuo derinti.

Taigi turėdamas nedidelį kapitalą ir planą, savo viziją pradėjau pristatinėti bankams, iš kurių vienam mano idėja pasirodė priimtina. Vėliau pasirašėme sutartį su INVEGA, suteikusia dalinį palūkanų kompensavimą, dėl kurio dabar galime sumokėti paskolą. Gavę finansavimą dar rimčiau kibome į darbus, pirmuosius lankytojus priėmėme jau praėjusių metų gruodį. Iki pat šių metų vasaros džiaugėmės išties didele paklausa. Būtent vasarą, kai pajutome klientų ir pajamų stygių, dar labiau įsitikinome, kad padarėme teisingą sprendimą pasinaudodami INVEGOS siūloma priemone paskolos palūkanoms kompensuoti.

Kalbant apie ateities perspektyvas, kol kas neplanuojame keltis iš Telšių. Sporto klubai nėra ta sritis, iš kurios galima uždirbti kalnus pinigų, – reikia įdėti daug darbo, kad bent sau vienam užsitikrintum patogų gyvenimą. Darbo, kaip ir visame paslaugų sektoriuje, yra labai daug – jei nori, kad žmogus eitų į tavo klubą, turi atsižvelgti į individualius jo poreikius.

Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, jog jauniems žmonėms, norintiems pradėti verslą, pirmiausia reikėtų imtis smulkių projektų. Juk visų stambių ir žinomų verslininkų pradžia buvo labai panaši – jie dirbo garažuose ar nedidelėse įmonėse. Nepradėjęs nuo tokių projektų, žmogus neišmoks tinkamai elgtis su pinigais. Tik supratus, kaip reikia valdyti finansus, galima imtis stambių investicijų ir tapti svarbiu žaidėju.