BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Naujienos

2521 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Viešas aptarimas dėl Teisingos pertvarkos fondo
2022 m. balandžio 20 d. / Finansų ministerija

Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir kviečia suinteresuotas šalis bei socialinius ir ekonominius partnerius viešam 2021–2027 m. Europos Sąjungos fondų investicijų programos 9 Prioriteto Teisingos pertvarkos fondo aprašymo projekto ir Teritorinio tesingos pertvarkos plano projekto aptarimui. Pastabas ir (ar) pasiūlymus kviečiame teikti iki 2022 m.  gegužės 4 d.  el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt. Daugiau informacijos apie viešą aptarimą ir pateikiamus dokumentus aptarimui rasite paspaudę nuorodą

Savivaldybės kviečiamos dalyvauti „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte
2022 m. vasario 1 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Prasideda pirmasis ilgametės švietimo pažangos programos „Tūkstantmečio mokyklos“ etapas. Savivaldybės kviečiamos apie ketinimą dalyvauti projekte pranešti Europos socialinio fondo agentūrai iki kovo 28 d. el. paštu tum@esf.lt.

Užsienio investuotojams Lietuvoje – lėšos efektyviems darbuotojų mokymosi būdams
2022 m. sausio 31 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra (ESFA) baigė priemonės „Žmogiškieji ištekliai Invest LT+“ paraiškų vertinimą. Šia priemone siekiama skatinti tiesiogines užsienio investicijas, sudarant sąlygas tobulinti investuotojų darbuotojų kvalifikaciją, žinias ir gebėjimus.

INVEGA pradeda teikti finansavimą žemės ūkio sektoriuje inovacinę veiklą vykdančioms įmonėms

Nuo 2022 m. sausio 31 d. nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) atveria naują finansavimo šaltinį žemės ūkio sektoriuje veikiančioms įmonėms, vykdančios arba planuojančios vykdyti inovacinę veiklą. Nuo šiol šios įmonės gali kreiptis tiesiogiai į INVEGĄ dėl paskolų iki 3 mln. eurų pagal priemonę „Startuok“.

Vilniaus oro uosto atnaujinimo projekte – svarus ir CPVA indėlis
2022 m. sausio 31 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Metų pradžioje užbaigtas didžiausiais šalies aviacijos istorijoje Vilniaus oro uosto aerodromo atnaujinimo projektas, kuriame net penkis projektus administravo Centrinė projektų valdymo agentūra (CPVA). Iš Europos Sąjungos struktūrinių ir investicijų fondų programos jiems skirta bendra suma siekia daugiau kaip 30 mln. eurų. Iš viso į rekonstrukciją investuoti 36 mln. eurų. 

Startuoja kasmetinis žurnalistų, tinklaraštininkų publikacijų konkursas
2022 m. sausio 28 d. / Finansų ministerija

Mieli žurnalistai,

su džiaugsmu ir ovacijomis skelbiame penktojo, jau tradiciniu tapusio Lietuvos Respublikos finansų ministerijos organizuojamo žurnalistų ir tinklaraštininkų konkurso startą! Kaip ir kasmet, rinksime geriausius net dešimtyje nominacijų, o iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje jiems įteiksime 1000 eurų pinigines premijas ir kitus konkurso prizus.

Reorganizavimas tęsiamas
2022 m. sausio 27 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gruodžio 15 d. nutarimu Nr.1092 „Dėl sutikimo reorganizuoti VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro 2021 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 4-1414, 2022 m. sausio 27 d. paskelbtas antrasis pranešimas „apie parengtas reorganizavimo sąlygas ir būsimą reorganizavimą“.

Sparčiai modernėjantis Vilnius pradeda žygį į 700-tąjį gimtadienį
2022 m. sausio 25 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

699-tuosius įkūrimo metus Vilnius švenčia pirmą kartą tituluotas vienu iš 25 perspektyviausių pasaulio miestu, o prie to svariai prisidėjo čia veikiantis verslas ir jo projektams įgyvendinti Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) skirtos ES investicijos.

Naują įvertinimą sostinė gavo praėjusiais metais, tai buvo paskelbta „Financial Times“ (FT) investicijų ekspertų padalinio „fDi Intelligence“ sudarytame Ateities pasaulio miestų reitinge. 24 vietą jame užėmęs Vilnius yra vienintelis Baltijos ir Skandinavijos šalių miestas.

Prasideda Finansų ministerijos užsakymu atliekamos kasmetinės apklausos
2022 m. sausio 24 d. / Finansų ministerija

Kasmet Finansų ministerija inicijuoja visuomenės nuomonės, pareiškėjų ir projektų vykdytojų nuomonės tyrimus.

Kaip tik šiuo metu yra vykdomos trijų tikslinių auditorijų nuomonės apklausos, todėl jei esate gavę kvietimą užpildyti klausimyną, kviečiame tai padaryti. Kiekvienas atsakymas mums labai svarbus!

Jei augimui trukdo senienos – padės ES investicijos
2022 m. sausio 24 d. / Inovacijų agentūra (LVPA)

Tryliktus metus skaičiuojanti optinių komponentų ir jų dangų gamintoja UAB „Optonas“ sparčiai modernizuojasi, pagal sutartis su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) savo projektams gavusi bemaž 4 mln. Eur ES investicijų.

Pasak bendrovės įkūrėjo ir vadovo Ginto Jakubėno, gauta parama leis įsigyti aukštų technologijų įrangos su didžiausio pasaulyje tikslumo galimybėmis dangų gamyboje, automatizuoti gamybos procesus, išplėsti optinių elementų patikros bazę, taip pat - sukurti sudėtingus, pasaulinėms rinkoms įdomius optinius elementus.

Sekite naujienas

RSS