Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika

Naujienos

102 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašu filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą
Kviečiame teikti pastabas dėl naujos planuojamos priemonės „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2“ įgyvendinimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) kviečia visuomenę pateikti pastabas dėl naujos planuojamos priemonės „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams 2“ įgyvendinimo.

Mokymų išlaidos įmonėms nebus kompensuojamos

Nuo 2020 m. kovo 24 d. stabdomas kvietimas teikti paraiškas pasinaudoti visuotinės dotacijos priemone „Kompetencijų vaučeris“, pagal kurią buvo kompensuojama dalis mokymų metu patirtų išlaidų. Paraiškos, gautos po kvietimo sustabdymo, nebus vertinamos.

Lietuvių reklamos įrankis „sixads“ pritraukė antrąją investiciją

Sparčiai augantis lietuvių reklamos startuolis „sixads“ gavo jau antrąją investiciją: šįkart beveik pusės mln. eurų finansinę injekciją skyrė rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ kartu su verslo angelais Justu Janausku ir Gabija Grušaite.

Socialinės įmonės „Ūlos juvelyrų studija“ vadovas apie žmogiškumą, vertybes ir verslo iššūkius

Skiriamieji Lietuvos tarnybų ženklai, medaliai, apdovanojimai, ženkliukai – visa tai gimsta „Ūlos juvelyrų studijoje“, vienoje iš seniausių socialinių įmonių Lietuvoje. „Kurdami verslą supratome, kad turime siekti ne tik užsidirbti, bet ir padaryti ką nors gero“, - sako jai vadovaujantis Stasys Rudminas, su kuriuo kalbėjomės apie žmogiškumą versle, vertybes bei įveiktus iššūkius.

Paskola smulkiajam ir vidutiniam verslui įpučia gyvybingumo

Gera idėja versle yra labai svarbi. Tačiau ne mažiau svarbios ir lėšos jai įgyvendinti. Nereta smulki ar vidutinė įmonė neturi finansinių galimybių dar vienam naujam startui, bet tai nereiškia, kad idėja – pasmerkta. Tai patvirtina kosmetikos ir grožio produktų gamintojos, UAB „Cosmoway“ pavyzdys.

Strateginis verslo planavimas: kas slepiasi po šiuo sėkmės burtažodžiu

Strateginis verslo planavimas – trys stebuklingi žodžiai, be kurių šiais laikais, anot profesionalų, sunku įsivaizduoti bet kokios srities verslą. Tačiau svarbu ne tik žinoti šiuos žodžius, bet ir daryti viską, kas po jais slepiasi, teisingai. Nors Lietuvoje jau didžioji dauguma įmonių planuoja savo veiklą, pasak finansų specialistų, dar daroma nemažai klaidų pasirenkant planavimo laiką, neįvertinant finansinės padėties ar priemonių tikslams pasiekti. Pasirodo, metų pradžia planavimui – prastas laikas.

Papildomi 5 mln. eurų – smulkiajam ir vidutiniam verslui palūkanoms kompensuoti

Ekonomikos ir inovacijų ministerija papildomai skyrė 5 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų smulkiojo ir vidutinio verslo paskolų ir lizingo sandorių, skirtų verslo reikmėms, palūkanoms kompensuoti. Verslo atstovai kompensacijų galės kreiptis jau nuo š. m. vasario 17 d.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS