BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų energinio efektyvumo didinimo diskusija (ES investicijos)

Aplinkos ministerija š. m. rugsėjo 12 d. (ketvirtadienį) 13.00-16.00 val. organizuoja diskusiją su socialiniais, ekonominiais partneriais, mokslo bendruomene, taip pat suinteresuotų valstybės ir kitų institucijų atstovais dėl 2021-2027 m. Europos Sąjungos investicijų fondų lėšomis finansuotinų veiklų, susijusių su gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų energinio efektyvumo didinimu.

Diskusija siekiama išsiaiškinti ir išdiskutuoti socialinių, ekonominių partnerių ir kitų suinteresuotų atstovų idėjas ir pasiūlymus kaip būtų galima naudingiau investuoti Europos Sąjungos lėšas, siekiant efektyvesnio rezultato nurodytoje srityje.

Pažymime, kad Aplinkos ministerija rengia pasiūlymus dėl siūlomų finansuoti veiklų pagal 2021-2027 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų veiksmų programos 2 prioritetą „Žalesnė Lietuva“, kuriame nustatytas konkretus tikslas – „skatinti naudoti energijos vartojimo efektyvumą didinančias priemones“.

Diskusija vyks Aplinkos ministerijos (A. Jakšto 4/9, Vilnius) posėdžių salėje (506 kab.). Dalyvių prašome pasiruošti argumentuotai diskusijai ir iš anksto registruotis nurodytu adresu:

http://bit.do/e6Kxv .