BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Konsultacijos viešiesiems geriamojo vandens tiekėjams ir nuotekų surinkimo tvarkytojams, ketinantiems teikti paraiškas nuotekų tinklų surinkimo plėtrai ir (arba) rekonstrukcijai finansuoti

Uždaroji akcinė bendrovė Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) kviečia į konsultacijas būsimus pareiškėjus – viešuosius geriamojo vandens tiekėjus ir nuotekų surinkimo tvarkytojus– kuriems palankiomis sąlygomis teikiamos paskolos iki 20 metų terminui.

Paskolos nuotekų surinkimo tinklų plėtrai gali būti derinamos su grąžinamąja subsidija (priemonė Nr. 05.3.2-VIPA-T-024), kuriai taip pat skirta ne mažiau kaip 10 mln. eurų Sanglaudos fondo lėšų. Geriamojo vandens ir nuotekų surinkimo rekonstrukcijos projektai finansuojami tik finansinės priemonės lėšomis, t.y., tokiems projektams grąžinamoji subsidija nebus skiriama.

Siekiant kuo palankesnėmis sąlygomis finansuoti geriamojo vandens tinklų rekonstrukciją ir (arba) plėtrą ir (arba) nuotekų surinkimo tinklų rekonstrukciją (arba plėtrą) , konsultacijų metu pareiškėjai bus supažindinami su abiejų priemonių derinimo galimybėmis, konsultuojami paraiškų pildymo, pateikimo ir kitais su paraiškomis susijusiais klausimais

Konsultacijos vyks 2019 m. gegužės 23 d. ir 2019 m. birželio 6 d., nuo 14 val. iki 16 val. Vilniuje, Viešųjų investicijų plėtros agentūroje (Gedimino pr. 18/Jogailos g. 2)

Prieš atvykstant į konsultaciją prašome užsiregistruoti el. z.kaciuska@vipa.lt

Su priemonės Nr. 05.3.2-VIPA-T-024 „Nuotekų surinkimo tinklų plėtra“ finansavimo sąlygomis galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos.

Konsultuotis dėl šios priemonės finansavimo sąlygų taip pat galite ir šiais nurodytais kontaktais: 
Rūta Mickevičienė, Paramos programų skyriaus projektų vadovė, el.paštas r.mickeviciene@vipa.lt, tel. (8 5) 261 1474,
Vaida Lauruševičienė, Paramos programų skyriaus vadovė, el. paštas v.lauruseviciene@vipa.lt, tel. (8 5) 203 4890

Su lengvatinių paskolų teikimo geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų surinkimo tinklų plėtrai ir (arba) rekonstrukcijai finansavimo sąlygomis galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos.

Konsultuotis dėl šios priemonės finansavimo sąlygų taip pat galite šiais kontaktais: 
Žaneta Maskaliovienė, projektų finansavimo skyriaus vadovė, el.paštas z.maskalioviene@vipa.lt, tel. (8 5) 203 4 316,
Živilė Jokubė, projektų finansavimo skyriaus projektų vadovę, el. paštas z.jokube@vipa.lt, tel. (8 5) 203 4 332.

Žemėlapis

Gedimino pr. 18/Jogailos g. 2, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Žilvinas Kačiuška z.kaciuska@vipa.lt
Konsultacijos viešiesiems geriamojo vandens tiekėjams ir nuotekų surinkimo tvarkytojams, ketinantiems teikti paraiškas nuotekų tinklų surinkimo plėtrai ir (arba) rekonstrukcijai finansuoti
Gedimino pr. 18/Jogailos g. 2, Vilnius