BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Lietuvos mokslo taryba rengia mokymus pareiškėjams pagal priemonės Nr. 01.2.2-LMT-K-718 veiklą "Aukšto lygio tyrėjų grupių vykdomi moksliniai tyrimai"

Lietuvos mokslo taryba kviečia į mokymus Vilniuje, skirtus paskelbtam kvietimui pagal priemonės Nr. 01.2.2-LMT-K-718 veiklą "Aukšto lygio tyrėjų grupių vykdomi moksliniai tyrimai, skirti kurti ūkio sektoriams aktualias MTEP veiklų tematikas atitinkančius rezultatus, kurie vėliau galėtų būti komercinami".

Ši veikla yra skirta įgyvendinti sumanios specializacijos prioritetus ir paskatinti tyrėjus ne tik atlikti fundamentinius tyrimus, bet ir planuoti šių tyrimų pritaikymo perspektyvas. Primename, kad paraiškos gali būti teikiamos iki 2020 m. sausio 23 d.

Mokymuose pristatysime veiklos tikslus, atitiktį valstybės pagalbos taisyklėms, projekto paraiškos pildymą bei išlaidų tinkamumo reikalavimus. Renginys Vilniuje vyks gruodžio 11 d.

Registracija į mokymus vykdoma iki gruodžio 7 d. Lietuvos mokslo tarybos tinkalapyje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Kontaktiniai duomenys

Eglė MIltakienė 860476394 egle.miltakiene@lmt.lt