BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Renginiai

Seminaras „Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“ priemonių „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektų vykdytojams

Europos socialinio fondo agentūra kviečia projektų vykdytojus, įgyvendinančius projektus pagal priemones „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimo administravimas“, „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ ir „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ į seminarą „Kaip atrasti sėkmingo projekto formulę?“. 

Jame bus kalbama apie tai, kaip įsigilinti į dalyvių poreikius, kaip išmokti kūrybiškai pristatyti projekto veiklas, rasti efektyviausius komunikacijos būdus ir pasiekti geriausių rezultatų. Seminare kartu su Europos socialinio fondo agentūros projektų vadovais taip pat turėsite progos spręsti aktualius projektų įgyvendinimo klausimus, ieškoti geriausių bendradarbiavimo formų ir dalytis gerąja patirtimi.

Seminaras vyks 2019 m. gruodžio 2 d. sveikatingumo komplekse „Monte Pacis“, esančiame Pažaislio vienuolyne (T. Masiulio g. 31, Kaunas). Preliminarus renginio laikas nuo 10.00 val. iki 16.00 val.

Registruotis į seminarą kviečiame po 1-2 projektų atstovus, nes vietų skaičius ribotas. Registracija yra būtina ir vyks iki lapkričio 21 dienos. Prašome užpildyti registracijos anketą.

Išsamesnė informacija apie renginį kiekvienam užsiregistravusiam bus išsiųsta el. paštu. Jei turėtumėte klausimų, maloniai prašom kreiptis į Projektų valdymo skyriaus vyr. projektų vadovę Mildą Jačionytę, tel. 8 659 42 569, el. p. milda.jacionyte@esf.lt.

Žemėlapis

T. Masiulio g. 31, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Projektų valdymo skyriaus vyr. projektų vadovę Milda Jačionytė 8 659 42 569 milda.jacionyte@esf.lt