BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Mūrijimo ir konstrukcijų montavimo technologinių kompetencijų tobulinimo programa

Vykdytojas Vilniaus pramonės ir verslo asociacija
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Programos paskirtis – sudaryti galimybę profesijos mokytojams tobulinti mūrijimo ir konstrukcijų montavimo technologines kompetencijas. Apklausos metu buvo išsiaiškintas mokytojų poreikis įgyti mūrijimo ir konstrukcijų montavimo technologines kompetencijas: supažindinti su mūrijimo ir konstrukcijų montavimo technologinių procesų organizavimu įvairiose Lietuvos įmonėse, su mūrijimo ir konstrukcijų montavimo technologijų naujovėmis ir plėtros tendencijomis Lietuvoje ir užsienyje, tobulinti  apdailos plytų ir dekoratyvaus mūro, nesudėtingų konstrukcijų iš plytų, konstrukcijų iš blokelių, konstrukcijų iš laukakmenio mūrijimo technologines kompetencijas. Šis poreikis buvo apibendrintas ir tapo pagrindu sukurti atitinkamą technologinių kompetencijų tobulinimui skirtą programą.

Programa susideda iš dviejų bendrųjų ir keturių specialiųjų modulių. Siekdamas gauti programos baigimo pažymėjimą, profesijos mokytojas turi baigti mokymą pagal  abu bendruosius ir vieną specialųjį modulius. Bendra programos trukmė - 64 val.

Programos tikslinė grupė (dalyviai) – profesinio mokymo institucijų statybos sektoriaus profesijos mokytojai, mokantys statybos darbų  technologijų.

http://pmdtkt.kpmpc.lt/statybos-sektorius/