BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Nuotolinio mokymosi e-kursai „Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbuotojams“ ir Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbdaviams“

Vykdytojas Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba
Produkto sritis Švietimas ir mokslas
Produkto rūšys Studijų, mokymo programos

Žmogaus teisių stebėjimo institutas kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba parengė dvejus nuotolinio mokymosi kursus „Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbuotojams“ ir „Lygybės ir nediskriminavimo ABC darbdaviams“. Kursuose mokoma atpažinti įvairias diskriminacijos formas bei apraiškas, išaiškinama diskriminacijos sąvoka, aptariami įvairūs nediskriminavimo pagrindai bei pateikiami patarimai, kaip užkirsti kelią diskriminacijai darbo santykiuose. Kursai yra interaktyvūs, juos pateikiamos įvairios darbo santykiuose pasitaikančios su diskriminacija susijusios situacijos, į kurias kursų dalyviai gali realiu laiku reaguoti. Kursų metu įgytas žinias galima pasitikrinti sprendžiant testus. Pabaigus kursą, galima atsiųsti kurso baigimo pažymėjimą.