BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Pasiūlymai dėl teisinio reguliavimo tobulinimo ir reguliavimo naštos verslui mažinimo Visagino savivaldybėje

Vykdytojas Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys Tyrimai, studijos

Parengtoje Reguliavimo naštos Visagino savivaldybėje vertinimo ataskaitoje buvo išskirtos ir išanalizuotos savivaldybių politikos sritys, kuriose yra nustatyti Visagino savivaldybės kilmės įpareigojimai verslui (prekyba viešosiose vietose, reklama, transportas, renginių organizavimas, tvarkos ir švaros užtikrinimas, žemės darbų vykdymas, triukšmo prevencija, gyvūnų laikymas, želdynų ir želdinių apsauga.) bei, vadovaujantis Prisitaikymo išlaidų ūkio subjektams vertinimo pinigine išraiška metodika, įvertinta jų sukeliama reguliavimo našta ūkio subjektams, nustatyti pertekliniai reikalavimai verslui, dubliavimai, nesuderinamumai, spragos ir pasenę reikalavimai. Remiantis gautomis išvadomis buvo parengti pasiūlymai dėl teisinio reguliavimo tobulinimo ir reguliavimo naštos verslui mažinimo Visagino savivaldybėje šiose srityse: prekyba viešosiose vietose, reklama, renginių organizavimas, tvarkos ir švaros užtikrinimas, žemės darbų vykdymas, triukšmo prevencija, gyvūnų laikymas, želdynų ir želdinių apsauga.

Pasiūlymai buvo suskirstyti į dvi grupes: reguliavimo naštos verslui mažinimo pasiūlymai ir reguliavimo politikos formavimo ir įgyvendinimo problemų sprendimo priemonės. Iš 3 parengtų reguliavimo naštos verslui mažinimo pasiūlymų Visagino savivaldybė pritarė visiems pasiūlymams, kuriuos įgyvendinus reguliavimo našta ūkio subjektams sumažėtų 423 361,97 eurų.