BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Psichoaktyvias medžiagas žalingai vartojančių ar priklausomybės ligomis sergančių asmenų integruotos pagalbos sistemos Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašas

Vykdytojas Respublikinis priklausomybės ligų centras
Produkto sritis Sveikatos apsauga
Produkto rūšys Dokumentai, planai

Integruotos ankstyvosios diagnostikos, priklausomybių gydymo, socialinės integracijos sistemos aprašai, numatantys sveikatos priežiūros įstaigų glaudų bendradarbiavimą su vaikų teisių apsaugos srityje dirbančiomis įstaigomis, seniūnijomis, socialinės paramos ir teisėsaugos įstaigomis ir NVO, aiškiai nustatant įstaigų, teikiančių priklausomybės ligų diagnostikos, gydymo ir socialinės integracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo principus. Tokiu būdu, šeimose, kur vaikai patiria socialinę riziką dėl alkoholio ar kitų psichoaktyvių medžiagų vartojimo, bus greičiau įvertinta rizika ir pasiūlyta priklausomybių sveikatos priežiūros pagalba.