BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Sveikatos priežiūrą mokykloje vykdančių visuomenės sveikatos priežiūros specialistų funkcijų, vykdomų pagal visuomenės sveikatos priežiūros mokykloje tvarkos aprašą, metodinės rekomendacijos.

Vykdytojas Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras
Produkto sritis Sveikatos apsauga
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Jose pateikta bendra informacija apie sveikatos priežiūros tikslus ir uždavinius, organizavimą ir apimtis Mokykloje; trumpai apžvelgta Lietuvos teisinė bazė Mokyklų sveikatos priežiūros teikimo srityje; pateikta trumpa gerosios mokyklų sveikatos priežiūros praktikos ES ir kitose užsienio šalyse apžvalga (vadovai, algoritmai, metodinė medžiaga ir kiti šaltiniai),  aiškiai aprašyta, kaip vykdyti Tvarkos apraše nurodytą vieną ar kitą specialisto funkciją.  Nurodyta kuo ugdymo įstaigos administracija turi prisidėti prie sėkmingo visuomenės sveikatos priežiūros specialisto funkcijų įgyvendinimo Mokykloje.

http://www.smlpc.lt/media/image/Programos%20ir%20projektai/1_Metodines_rekomendacijos_sumak.pdf