BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Valstybės informacinių išteklių duomenų metaduomenų standartinės aprašo struktūros ir jos taikymo aprašas ir organizacinių bei techninių reikalavimų dėl metaduomenų perdavimo/apsikeitimo (integracijos) į Europos atvirų duomenų portalą aprašas

Vykdytojas Informacinės visuomenės plėtros komitetas
Produkto sritis Informacinė visuomenė
Produkto rūšys Metodijos, metodinės rekomendacijos

Valstybės informacinių išteklių duomenų metaduomenų standartinės aprašo struktūros ir jos taikymo apraše ir organizacinių bei techninių reikalavimų dėl metaduomenų perdavimo/apsikeitimo (integracijos) į Europos atvirų duomenų portalą apraše detaliai pristatoma metaduomenų aprašymui taikomų standartų apžvalga, Europos atvirų duomenų portalo ir kitose ES šalyse veikiančių atvirų duomenų portalų metaduomenų aprašymo praktika bei Valstybės informacinių išteklių duomenų metaduomenų standartinio aprašo struktūra, taip pat dokumente išsamiai aprašomos standartinės metaduomenų struktūros taikymo atvirų duomenų metaduomenų formavimui procedūros, pristatomi reikalavimai metaduomenų tvarkymui ir perdavimui į atvirų duomenų portalą bei metaduomenų perdavimui / apsikeitimui su Europos atvirų duomenų portalu.