BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Veiklos atsekamumo sprendimų įdiegimas ir Socialinio darbo posistemio modulio sukūrimas Socialinės paramos šeimai informacinėje (SPIS) sistemoje

Projektas Socialinės paramos prieinamumo didinimas
Vykdytojas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
Produkto sritis Užimtumas ir socialinė apsauga
Produkto rūšys Informacinės sistemos, registrai

SPIS Veiklos atsekamumo ir Socialinio darbo moduliuose tvarkomi asmens duomenys, kuriems taikomi saugaus asmens duomenų tvarkymo reikalavimai nustatyti  2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamente (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas Nr. I-1374 (galiojanti redakcija LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo NR. I-1374 pakeitimo 2018 m. birželio 30 d. įstatymas Nr. XIII-1426 ir kt. asmens duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai, todėl sukurtas produktas yra riboto naudojimo.