BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Rezultatai ir statistika

Virtualių renginių ciklas Fintech Week Lithuania pagal projektą „Finansinių technologijų inovacijų populiarinimas ir skatinimas („FinTech Lt“)“

Vykdytojas MITA
Produkto sritis Kita
Produkto rūšys TV laidos, filmai, el. svetainės

Virtualių renginių ciklas kvies diskusijoms apie tai, kaip ateityje technologinė pažanga pakeis finansines paslaugas ir žmonių įpročius, o tarp renginio pranešėjų – EBPO ir FATF patarėjas ir „blockchain“ technologija paremto startuolio „Shyft Network“ įkūrėjas Joseph Weinberg, rizikos kapitalo fondo „MarketX Ventures“ investicijų vadovas Kadeem Clarke, RampRate įkūrėjas ir vadovas Tony Greenberg, bei Prof. Dr. Philipp Sander, vienas geriausių Vokietijos ekonomistų, patenkantis į tokius sąrašus kaip „Top 40 under 40“ ir kt.

Šis laikotarpis atskleidė, kad elektroninė komercija ir su ja susiję skaitmeniniai atsiskaitymai yra kritiškai svarbūs šiandieninėje visuomenėje, todėl konferencijos metu ypatingas dėmesys bus skiriamas finansų rinkos pokyčiams Covid-19 pandemijos metu bei naujų galimybių paieškai.

Kita kertinė tema – prisitaikymas prie vis griežtėjančios reguliacinės aplinkos ir technologijų pasitelkimas tvarkant atitiktį galiojantiems teisės aktams, tokiems kaip, pavyzdžiui, Lietuvos Respublikos pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymas ar „Pažink savo klientą“ principo įgyvendinimas.

Nepamiršti liks ir startuoliai, kuriems šiuo periodu žūtbūt reikia pritraukti naujas investicijas, užkariauti naujas rinkas ar susitelkti į tvarumo didinimą. Jie galės dalyvauti dirbtuvėse, prisistatyti potencialiems investuotojams, išgirsti Amerikos ir Europos investuotojų patarimus ir siūlymus, bei dalyvauti virtualioje parodoje. Birželio 16 d. organizatoriai kvies startuolius varžytis keturiose kategorijose: didžiausių verslo pasikeitimų (angl. Fantastic Pivot), augimo krizės metu, laimėtų partnerysčių ir atrastų naujų rinkų.

„Onvent“ renginių platformoje vyksiantis renginių ciklas turės visus įprastomis sąlygomis vykstančių renginių atributus. Dalyviai galės klausytis pranešimų ir diskusijų, užmegzti naujas pažintis specialioje virtualioje erdvėje, bei dalyvauti virtualioje parodoje. Be to, renginio metu vyks įvairios dirbtuvės ir mokymai – pradedant elektronine prekyba ir baigiant kibernetiniu saugumu.

Galiausiai, renginių ciklo pabaigą vainikuos „Lietuvos Fintech apdovanojimai“, skirti ryškiausioms Lietuvos finansinių technologijų įmonėms ir asmenybėms pagerbti. Tarp nominacijų – geriausia iniciatyva kovojant su „Covid-19” viruso pandemija, finansinių technologijų lyderės ir kylančios žvaigždės prizai.

„Fintech Week Lithuania“ atidarymo bei dienos, dedikuotos JAV auditorijai, įrašas:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGPKBkbWlE_XzPcSxx5rxOF8KisqNqr80

„Fintech Week Lithuania“ dienos, dedikuotos Azijos auditorijai, įrašas:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGPKBkbWlE_V2HjI158M_D77D7LlU7D8u

„Fintech Week Lithuania“ dienos, dedikuotos Europos auditorijai, įrašas:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGPKBkbWlE_X_MJLTni_aBofxB0llSPuh

„Fintech Week Lithuania“ uždarymo bei dienos, dedikuotos JAV auditorijai, įrašas:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLGPKBkbWlE_ULcElpPfAwF8D4y9OFV6qj