BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Gimus kūdikiui – visi dokumentai paprastai ir greitai

Sukūrimo data: 2017-01-06 Peržiūrų skaičius: 5782

Kūdikio atėjimas į šį pasaulį – neabejotinai didžiausia šeimos šventė. Pirmąsias dienas norisi praleisti kartu, be jokių formalumų tvarkymo, tačiau įregistruoti vaiko gimimą turėtų būti vienas pirmiausių darbų. Kad tai atliktumėte, jau nebūtina minti įvairių institucijų slenksčius – įregistruoti mažylio gimimą, deklaruoti jo gyvenamąją vietą, užpildyti prašymą dėl vienkartinės išmokos vaikui ar dėl pašalpos už tėvystės atostogas galima per kelias minutes, vos keliais pelės klavišo spustelėjimais.

Su vaiko gimimu susijusi sudėtinė e. paslauga šiuo metu yra viena sėkmingiausių pagal gyvenimo įvykį Lietuvoje sukurtų e. paslaugų. Būtent tokioms pažangioms e. paslaugoms, teikiamoms vieno langelio principu, artimiausiu metu valstybės mastu bus skiriamas didžiausias dėmesys, o joms kurti numatoma panaudoti Europos Sąjungos fondų investicijas.


Susiję įrašai