BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Biologiškai aktyvių augimo stimuliatorių augalams gamybos proceso modernizavimas ir plėtra, diegiant inovatyvias biotechnologijas

Nr. 03.3.1-LVPA-K-841-01-0018

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Akustinės biotechnologijos"
Savivaldybė Mažeikių raj.
Priemonė DPT pramonei LT+
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-841-01

Projektą „Biologiškai aktyvių augimo stimuliatorių augalams gamybos proceso modernizavimas ir plėtra, diegiant inovatyvias biotechnologijas“ pristato UAB „Akustinės biotechnologijos“. Įmonės vykdoma veikla - biologiškai aktyvių trąšų (augimo stimuliatorių) iš durpių gamyba (veikla patenka į C sekciją pagal ERVK red.2 (20.15 klasė)). Produktas atitinka reikalavimus keliamus ekologiškiems produktams. Pastaruoju metu ekologiškų trąšų rinka turi didelį augimo potencialą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Specialistai prognozuoja, kad pasaulinė ekologinių trąšų rinka nuo 2016 m. iki 2020 m. kasmet vidutiniškais didės po 14 proc. ir 2020 m. pasieks 1,88 mlrd. dol. Įvertinus rinkos tendencijas ir ateities įžvalgas, įmonė nusprendė investuoti į inovatyvaus (reikšmingai patobulinto) produkto gamybą panaudojant DPT (pramoninė (baltoji) biotechnologija, fotonika, mikro-nanoelektronika). Projekto dėka bus sustiprinta ir modernizuota įmonės gamybinė bazė, didės gamybos apimtys, darbo našumas, rinkai bus pasiūlytas analogų neturintis produktas – ekologinės organinės trąšos iš durpių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2016-08-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2016-10-28)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 1 313 900,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 538 200,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai