BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

DIDELIO SLĖGIO FILTRAS SKYSČIUI FILTRUOTI TURINTIS TVIRTUMO STRYPĄ IR TO FILTRO PANAUDOJIMAS KURO TIEKIMO SISTEMOJE

Nr. 01.2.1-MITA-T-845-01-0036

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas UAB "Aukšto slėgio filtravimo sprendimai"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inopatentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-845-01

Išradimas priklauso skysčių filtrų sričiai, o konkrečiai filtrams, galintiems atlikti savo funkcijas labai didelio slėgio zonose, pvz., filtrams, esantiems tarp vidaus degimo variklio kuro tiekimo sistemos aukšto slėgio siurblio ir purkštukų.Šiuo aprašymu pateikiamas skysčio filtras, turintis: filtro korpusą, į kurį talpinamos visos filtrą sudarančios dalys; filtravimo elementą, kuris sulaiko filtruojamo skysčio nešvarumus; pilnavidurį tvirtumo elementą, kuris apsaugo filtravimo elemento formą; filtro korpuso dangtį ir kitas sudedamąsias dalis. Svarbiausiais šiuo aprašymu pateikiamas elementas - filtro tvirtumo strypas, kuris sudaro galimybes filtrą naudoti esant labai dideliems (iki 300MPa) filtruojamo skysčio slėgiams bei jų staigiems pokyčiams. Tvirtumo strypas užtikrina, kad filtravimo elemento forma nebus pakeista tiek, kad negalėtų atlikti savo funkcijos. Viena iš galimų aprašomo filtro pritaikymo sričių – didelio slėgio dyzelinio kuro, esančio tarp aukšto slėgio siurblio ir purkštukų, filtravimui. Svarbu, kad minėtas skysčio filtras nėra integruojamas į kitas, įprastas kuro tikimo sistemos dalis, o įterpiamas į kuro sistemą kaip atskiras elementas, kurį galima lengvai pakeisti nekeičiant kitų sistemos dalių. Siekiant padidinti skysčio filtro filtravimo elemento atsparumo laipsnį bei užtikrinti daugkartinį jo panaudojimą, minėtas filtravimo elementas gaminamas iš metalo arba kitos analogiškų charakteristikų medžiagos.Skysčio filtras, turintis filtravimo elementą, pro kurį skverbiasi filtruojamas skystis, ir kuris sulaiko filtruojamo skysčio nešvarumus; filtro korpusą (7), į kurį talpinami kiti filtro elementai, prie kurio sandariai tvirtinamas filtro korpuso dangtis (9), pro kurį išteka išfiltruotas skystis; tvirtumo strypą (3), kuris skirtas filtravimo elemento formai palaikyti; besiskiriantis tuo, kad tvirtumo strypas yra pilnaviduris vienalytis elementas, skirtas dirbti didelio slėgio bei staigių slėgio pokyčių aplinkoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-12-28
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 8 374,29 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 280,72 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-12-18
Sutarties pasirašymo diena: 2018-04-10
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-08-27
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
8 374,29 6 280,72 8 374,29 6 280,72

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Paduotos tarptautinės patento paraiškos Skaičius 1.00 1.00
2 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00
3 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 2093.57 2093.57
4 Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas Procentai 30.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-13 08:04

Susiję įrašai