BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inopatentas Klaipėdos universiteto išradimui “Miego arterijos kraujo spaudimo ir jo pulsinės bangos matavimas”

Nr. 01.2.1-MITA-T-845-01-0038

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Klaipėdos universitetas
Savivaldybė Klaipėdos miesto
Priemonė Inopatentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-845-01

Projekto tikslas – paduoti išradimo „Miego arterijos kraujo spaudimo ir jo pulsinės bangos matavimo įrenginys ir sistema augmentacijos indekso ir miego arterijos vidinio skersmens skaičiavimui ir skaičiavimo būdas“ paraišką Europos patentui gauti, užbaigiant tarptautinės ekspertizės procedūras bei išplečiant patento galiojimą įvairiose šalyse.Išradimas yra susijęs su medicinos prietaisais ir jų panaudojimo būdais kardiologijoje, neurologijoje, kraujotakos mokslo tyrimo darbuose, o tiksliau, išradimas yra susijęs su kraujospūdžio matavimo įrenginiu, sistema ir būdu, skirtais matuoti kraujospūdį neinvaziniu būdu miego arterijos srityje. Atsižvelgiant į diagnostinę svarbą, yra akivaizdu, kad miego arterijos pulsinės bangos forma yra labai artima pulsinei bangai, kuri formuojasi aortos lanke ir matuojama joje tik invaziniais būdais. Išradimo tikslas yra kompiuterine priemone valdomu mechaniniu įrenginiu išmatuoti miego arterijoje esantį sistolinį ir diastolinį kraujo spaudimus bei joje sklindančią pulsinę bangą, iš kurių būtų skaičiuojamas augmentacijos indeksas. Šis išradimas pateikia miego arterijos kraujo spaudimo ir jo pulsinės bangos matavimo įrenginį ir sistemą, augmentacijos indekso ir miego arterijos vidinio skersmens apskaičiavimui ir jų apskaičiavimo būdą. Šio išradimo būdas yra ypatingai tinkamas matuoti kraujospūdį miego arterijos srityje, taip pat suprantama, kad sistema ir būdas pagal šį išradimą gali būti taikomi kraujospūdžio matavimui bet kurioje žmogaus kūno vietoje, prie kurios galima nejudinamai pritvirtinti įrenginį, kur įrenginio tvirtinimo prie spaudimo matavimo srities įtaisas gali turėti daugybę modifikacijų. Projekto tikslą pasieksime, pateikus paraišką Europos patentui gauti, laiku ir tinkamai atsakius į ekspertų užklausimus ir pastabas, išplėtus patento galiojimą pasirinktose šalyse. Lygiagrečiai bus tariamasi su atitinkamom verslo įmonėmis dėl išradimo licencijavimo bei tolesnio komercializavimo.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-12-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 9 460,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 7 095,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-12-27
Sutarties pasirašymo diena: 2018-04-19
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-01-27
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
9 460,00 7 095,00 9 460,00 7 095,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas Procentai 5.00 0.00
2 Paduotos Europos patento paraiškos Skaičius 1.00 1.00
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00
4 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 2365.00 2365.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-12-02 08:07

Susiję įrašai