BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvios naftos teršalų biologinio valymo technologijos įveiklinimas Baltijos jūros regiono rinkoje (InoBioTech Baltija)

Nr. 01.2.2-MITA-K-702-09-0007

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Klaipėdos universitetas
Savivaldybė
Priemonė MTEP REZULTATŲ KOMERCINIMO IR TARPTAUTIŠKUMO SKATINIMAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-MITA-K-702-09

Viena iš pagrindinių Baltijos jūros problemų – atsitiktinė ar tyčinė jūros tarša. Dėl strateginės padėties Baltijos jūroje yra susidarę natūralūs naftos gabenimo keliai, kuriais, Europos Komisijos duomenimis, vienu metu plaukia daugiau kaip 2 000 laivų. Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono strategijoje teigiama, kad artimiausioje ateityje krovinių gabenimas jūra bus dar intensyvesnis, o tai gali lemti nelaimingų atsitikimų ir užterštumo žaliąja nafta, naftos produktais, alternatyviais degalais iš atsinaujinančiosios biomasės ir atliekų didėjimą.Klaipėdos universitetas vykdo mokslinius tyrimus Baltijos jūros užterštumo mažinimo srityje bei skatina atžalinių įmonių kūrimą ir mokslinių tyrimų bei eksperimentinės plėtros rezultatų pagrindu kuriamų inovatyvių produktų realizavimą.Projekto InoBioTech Baltija tikslas – inovatyvios biologinio valymo technologijos, skirtos naftos teršalams skaidyti jūrinėje aplinkoje, kūrimas".Projekto įgyvendinimo metu InoBioTech technologiją planuojama išvystyti iki 8TPL lygmens ir pademonstruoti jos veikimą regioninėje rinkoje. Kadangi InoBioTech technologija jau yra apsaugota (pateikta prioritetinė paraiška ir jos kopija į EPB), jos pagrindu pagamintą produktą bus galima licencijuoti ir pateikti potencialiems pirkėjams. Projekto vykdymo laikotarpiu bus įkurta mažoji bendrija, kuri, veikdama jungtinės sutarties pagrindu, kartu su Klaipėdos universitetu toliau plėtos šią technologiją, ieškos pirkėjų, pasirašys licencines sutartis, teiks konsultavimo paslaugas ir ieškos verslo partnerių naujiems produktams kurti.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-07-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-08-18)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2020-08-18) 65.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 96 963,24 Eur
Prašoma finansavimo suma: 96 963,24 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai