BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

"Iš normalių audinių gautos ksenogeninės vakcinos, skirtos pažeisti imuninės sistemos su navikais susijusių antigenų toleravimas" patentavimas EA

Nr. 01.2.1-MITA-T-845-01-0214

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "INNOVITA RESEARCH"
Savivaldybė
Priemonė Inopatentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-845-01

Projektu siekiama patentuoti išradimą "Iš normalių audinių gautos ksenogeninės vakcinos, skirtos pažeisti imuninės sistemos su navikais susijusių antigenų toleravimą", anglų kalba - "Xenogenic normal tissue-derived vaccines for breaking the immune tolerance to tumor-associated, antigens". Išradimo patentą siekiama gauti Eurazijos patentų tarnyboje. Gavus patentą, toliau tirti vaistinį preparatą, jo farmokologiją ir atlikus visus neklinikinius bei klinikinius tyrimus pateikti rinkai – žmonių sergančių onkologinėmis ligomis gydymui. Minėtasis išradimas yra susijęs su ksenogeninėmis poliantigeninėmis priešnavikinėmis vakcinomis, tiksliau su vakcinomis apimančiomis tiek bendruosius, tiek ir audiniui būdingus difrencijacijos antigenus, kilusius ir normalių (nenavikinių) audinių. Priešnavikinio imuniteto stimuliacijai siūloma įskiepyti į organizmą vakciną iš ksenogeninių nenavikinių ląstelių (avies vaisius), turinčių platų su naviku susijusių antigenų (NSA) spektrą. Žinoma, kad fetalinių ląstelių paviršiuje yra onkofetalinių antigenų. Nėštumo laikotarpiu jie nekinta ir išlieka vaisiaus audiniuose iki pat gimimo, mūsų technologija remiasi šių antigenų pateikimu imuninei sistemai. Ksenogenininis barjeras šiuo atveju yra labai svarbus imunologinis veiksnys, nes ksenogeniškumas mūsų atveju tarnauja kaip natūralus adjuvantas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 6 037,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 5 735,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai