BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Išeminės širdies ligos gydymo technologijos sukūrimas, pagrįstas ikislenkstinės didelio dažnio elektrinės stimuliacijos taikymu

Nr. 01.2.2-CPVA-K-703-02-0027

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Inovatyvios medicinos centras
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė KOMPETENCIJOS CENTRŲ IR INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ PERDAVIMO CENTRŲ VEIKLOS SKATINIMAS
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-CPVA-K-703-02

Projektu siekiama suvienyti IMC, LSMU ir VULSK kompetencijas kardiologijos srityje. Projektu bus apjungtos visos MTEP grandys – tyrimai su žmogaus širdies audiniais ir ląstelių kultūromis in vitro, tyrimai su stambiais eksperimentiniais gyvūnais in vivo bei jų širdies elektrofiziologijos, histologiniai ir genų raiškos tyrimai, panaudojant žmogaus miokardo infarkto (MI) modelį, kardiologų praktikų žinios ir kompetencijos, atsineštos iš praktikos ir klinikinio darbo su pacientais. Projektu bus siekiama tirti ikislenkstinės elektrostimuliacijos poveikį MI zonai – elektrostimuliacijos neoangiogenezę skatinantį poveikį, pažeistos miokardo zonos remodeliaciją kontroliuojantį poveikį bei simpatinės ir parasimpatinės nervų sistemos reguliuojantį poveikį. Tikimasi projekto metu sukurti inovatyvią technologiją, leisiančią ženkliai sumažinti MI zonos randėjimo procesą, sureguliuoti širdies ritmą MI metu bei sukurti naują technologiją, iš esmės papildančią šiuolaikinius MI instrumentinius ir medikamentinius gydymo metodus ir užpildančią trūkstamą patogenezinio gydymo spragą MI gydymo srityje. Tokia technologija leis ateityje sukurti visą eilę produktų, paslaugų ir naujų technologijų – gydymo metodus, taikomus išeminės kardiomiopatijos gydymo paslaugoms teikti; medicinos prietaisus, skirtus MI gydyti; susijusias ir palaikančias technologijas – individualizuoto išeminių kardiomiopatijų gydymo strategijas, MI diagnostikos, gydymo rezultatų vizualizavimo ir vertinimo technologijas ir kt. kardiologijos srities produktus.Projekto metu planuojama sukurti bazinę technologiją, kurios pagrindu ateityje būtų vystoma visa eilė susijusių produktų, technologijų, gydymo metodų ir IT sprendimų, kurie ženkliai pagerintų MI gydymo rezultatus, bei leistų ateityje projekto partneriams komercinti projekto rezultatų pagrindu išvystytus produktus pasaulinėje rinkoje. Ši technologija taps intelektine nuosavybe, kuri bus ginama europiniais patentais.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-05
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2018-03-28)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2018-03-28) 19.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 995 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 995 000,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai