BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Išmintingasis vaistų sąrašas

Nr. 08.4.2-ESFA-V-613-01-0001

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija
Savivaldybė
Priemonė Sveiko senėjimo skatinimo inciatyvos
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.4.2-ESFA-V-613-01

Sveikatos apsaugos ministerija rengia "Išmintingąjį vaistų sąrašą", kurio tikslas gerinti vyresnio amžiaus žmonių sveikatą, skatinant racionalų vaistų vartojimą ir skiriant daugiau dėmesio sveikatos išsaugojimui ir stiprinimui, gilinti pacientų raštingumą apie racionalų vaistų vartojimą ir plėsti sveikatos priežiūros, farmacijos specialistų žinias apie racionalų vaistų vartojimą. Dažnai konkrečiai ligai gydyti gydytojas gali rinktis iš kelių ar net keliolikos tos pačios farmakoterapinės grupės vaistų, kurie pasižymi labai panašiu veiksmingumu, saugumu, tačiau kaina reikšmingai skiriasi. Sudarytas „Išmintingasis vaistų sąrašas“ suteiktų gydytojui nešališką, moksliniais įrodymais pagrįstą informaciją apie vaistus ir leistų pacientui paskirti tą vaistinį preparatą, kurio veiksmingumo, saugumo ir kainos santykis yra optimalus. Pacientams orientuotas leidinys leis pacientams suprasti, koks vaistinis preparatas yra tinkamiausias jų ligai gydyti. Projekto metu bus parengtas „Išmintingasis vaistų sąrašas“, kuriame bus nurodytos ligos ir kokie vaistai joms gydyti turėtų būti pasirenkami kaip pirmo pasirinkimo remiantis įrodymais pagrįstos medicinos, vaistų veiksmingumo, saugumo, ekonomiškumo santykio vertinimo principais. Taip pat numatoma „Išmintingojo vaistų sąrašo” pristatymui rengti mokymus, kurie prisidės prie sveikatos priežiūros specialistų, farmacijos specialistų ir pacientų informavimo apie gydymo vaistais naujoves ir kaip būtina gydymo procese vadovautis racionaliais vaistų vartojimo principais.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-06-06
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-08-01)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 422 801,87 Eur
Prašoma finansavimo suma: 398 907,32 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-09-10
Sutarties pasirašymo diena: 2019-09-10
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
389 485,96 389 485,96 56 690,28 56 690,28

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Parengtos ir patvirtintos metodikos, tvarkos aprašai ir kiti dokumentai Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-20 07:59

Susiję įrašai