BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Įtrauki ir besimokanti individualizuotos gamybos proceso vertinimo sistema

Nr. 01.2.2-LMT-K-718-01-0076

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Mykolo Romerio universitetas
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė TIKSLINIAI MOKSLINIAI TYRIMAI SUMANIOS SPECIALIZACIJOS SRITYJE
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.2-LMT-K-718-01

Lietuvoje inžinerinė pramonė pozityviai prisideda prie valstybės BVP augimo. Visgi gamybos sektorius patiria nemenkus iššūkius būdingus visai Europai: auganti globali konkurencija ir vartotojų noras rinktis individualų sprendimą teikiant prioritetą dizainui. IG reikalaują visiškai naujų technologinių sprendimų, ilgo ir kruopštaus prototipo kūrimo ir testavimo. Tai didina gaminio kainą, ilgina gamybos trukmę ir lemia nuolatinių klaidų produkto kokybėje atsiradimą. Tad IG sektoriai intensyviai ieško naujų sprendimų, keldami jiems gan apibrėžtus reikalavimus: atlikti individualizuoto užsakymo prognostinį vertinimą greitai (trumpiau nei per 30 min.) ir patikimai (mažinti spėjimų klaidų tikimybę). Net skiriant daug laiko užsakymų vertinimui, klaidų dėl konstrukcinių elementų kompleksiškumo ir dizaino elementų inovatoriškumo pasitaiko iki 70 proc. Tokia situacija kelia įtampą tarp konstruktorių, inžinierių ir įvairaus lygio vadybininkų, o įmonė ima vengti kompleksinių ir inovacijų reikalaujančių užsakymų. Tad įmonės tvarumui išsaugoti, reikalingi paramos instrumentai, leidžiantys vis per trumpesnį laiką sureaguoti į vartotojo individualizuoto užsakymo turinį ir tinkamai įvertinti ir suplanuoti gamybos procesus, kaštus ir terminus. Kadangi skirtingi įmonės darbuotojai turi vis kitokios produkto vertinimo patirties reikalingas instrumentas, grindžiamas įvairaus lygio darbuotojų įtraukimu, kai gamybos proceso vertinimo sistema reaguoja (mokosi iš praeities klaidų ir augančios darbuotojų patirties). Tikslas: sukurti operatyviai veikiančią kompleksinio gamybos užsakymų įvertinimo sistemą, gristą darbuotojų įtrauktimi ir mašininiu mokymusi. Siekiant tikslo, bus nagrinėjami baldų gamybos procesų standartizavimo teoriniai principai, įtraukios įmonės ir žinių vadybos paradigmos atžvilgiu bus kuriama įmonės darbuotojų, kaip ekspertų vertinimo, reitingavimo, pripažinimo skalė. Bus kuriamas operatyvios gamybos procesų vertinimo prototipas, kuris bus išbandomas baldų gamybos įmonėse.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-08-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2017-09-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2017-11-20) 75.80
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 609 356,07 Eur
Prašoma finansavimo suma: 609 356,07 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-12-19
Sutarties pasirašymo diena: 2017-12-20
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
609 356,07 609 356,07 498 103,03 498 103,03

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įgyvendinti MTEP projektai Skaičius 1.00 0.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-11-27 07:58

Susiję įrašai