BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Onkologinės patologijos sąlygotų audinių skysčių fotodinaminė diagnostika

Nr. 01.2.1-MITA-T-845-01-0009

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas IĮ LAZERIŲ IR BANGŲ MEDICINOS MOKSLINĖ KLINIKA
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inopatentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-845-01

Išradimas yra susijęs su biomedicina ir yra skirtas onkologinės patologijos sąlygotų audinių skysčio diagnostikai. Išradimo "Onkologinės patologijos sąlygotų audinių skysčių fotodinaminė diagnostika" unikalumas yra tame, kad iš vieno audinių skysčio lašo, bus galima nustatyti ir diferencijuoti ar skysčio kaupimąsi sąlygoja onkologinė patalogija ar gėrybinės ligos ir diagnozuoti ankstyvas vėžio užuomazgas. Navikinis procesas dažnai sąlygoja audinių skysčio išsiskyrimą ir kaupimąsi įvairiose kūno ertmėse, dažniau pleuros bei pilvaplėvės ertmėse. Pacientų, kuriems kaupiasi navikinio proceso sukelti audinių skysčiai, gydymas iš esmės skiriasi nuo kitų susirgimų sąlygoto audinių skysčių kaupimosi atvejų, Todėl klinicistams labai svarbi maligninių pleurito ascito bei kitų navikinės patologijos sąlygotų audinių skysčių teisinga ir savalaikė diagnostika. Šis išradimas pateikia diagnostikos sistemą, apimančią audiniuose susikaupusio skysčio atitinkamo tūrio punktavimą, kai tiriamam pacientui prieš minėtą audinių skysčio punktavimą gydymo ir (arba) diagnozės nustatymo tikslu yra įvesta fotosensibilizatoriaus arba jo pirmtako, taip pat tuo, kad surinktas punktatas apšviečiamas tam tikro bangos ilgio ( violetine) šviesa, o tiriamo skysčio švytėjimo spalva ir intensyvumas vertinami vizualiai arba spektrofotometriniais metodais. Išradime naudojami hematoporfirino dariniai, tokie, kaip fotofrinas, fotohemas, fotosanas, kurie apšviečiami 400-405 nm bangos ilgio šviesa; tiriamo skysčio avietinis švytėjimas vertinamas vizualiai arba spektrofotometro pagalba.Išradimo pritaikomumas susijęs su visuomenės sveikata ir greitu ligos diagnozavimu. Pareiškėjo pagrindinis tikslas yra komercinti išradimą (patentą) ir pateikti produktą į rinką bei pagreitinti ir supaprastinti ligų diagnozavimo procedūras, kurios atitinka išaugusius visuomenės poreikius.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-08-17
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 6 360,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 4 770,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2017-12-15
Sutarties pasirašymo diena: 2017-10-25
Sutarties galiojimo pabaiga: 2018-04-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
6 360,00 4 770,00 6 360,00 4 770,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 1590.00 1590.00
2 Išduoti ir nurodytose valstybėse galiojantys Europos patentai Skaičius 4.00 4.00
3 Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas Procentai 20.00 0.00
4 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-08-03 08:05

Susiję įrašai