BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pažangios ląstelinės terapijos vaistų prototipų, skirtų SARS-CoV-2 viruso sukeltam ūmaus kvėpavimo nepakankamumo sindromo gydymui, vystymas (KELI)

Nr. 01.2.1-LVPA-T-858-01-0011

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "Kelifarma"
Savivaldybė
Priemonė COVID-19 MTEP tyrimai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-T-858-01

Šiuo projektu bus atliekami moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra, susijusi su COVID-19. Projektu metu bus vykdomos regeneracinės medicinos mokslinės ir eksperimentinės tiriamosios veiklos, vystant du technologiškai naujus klinikinio lygmens pažangios terapijos vaistinius (PTV) prototipus, skirtus SARS-CoV-2 viruso sukeltam ūmaus kvėpavimo nepakankamumo sindromo (ŪKNS) gydymui. Projekto metu, bendradarbiaujant su Lodzės Medicinos Universitetu (Lenkija), bus vystomi inovatyvūs perinatalinių kamieninių ląstelių (P-PTV) ir jų sekretomo (S-PTV) prototipai, atliekant ikiklinikines in vitro ir in vivo studijas. In vitro studijos metu P-PTV ir S-PTV prototipai bus vystomi ir charakterizuojami, dvimatėje ir trimatėje kultūroje, remiantis Geros Gamybos Praktikos taisyklėmis ir Europos Farmakopėjos sterilių vaistų ruošimui skirtais saugumo ir kokybės standartais. Atliekamas charakterizavimas pagal fizikinius ir cheminius parametrus parametrus, genų raišką, baltymų išskyrimą ir PTV kokybinės ir kiekybinės analizės būtinuosius parametrus. Parametrai bus verifikuojami, įvertinant paruošimo proceso kokybę ir saugumą. In vivo studijos metu bus vertinama P-PTV ir S-PTV prototipų farmakodinamika (efektyvumas) ir farmakokinetika (saugumas), remiantis ICMRA (International Coalition of Medicines Regulatory Authorities), EMA (European Medicines Agency) ir FDA (US Food and Drug administration) sudaryto pasaulinio COVID-19 vakcinų kūrimo ir vystymo reglamentavimo reikalavimais. Bus vertinamas gydymo dviem prototipais efektyvumas, atliekant baltymų, genų raiškos analizę ir klinikinių ŪKNS parametrų imunosupresniame gyvūno modelyje vertinimą. Bus parengti 2 prototipai, ataskaita ir parengta publikacija tarptautiniame moksliniame žurnale. Tyrimų metu gauti prototipai taps pagrindu klinikinio I/IIA fazės tyrimo atlikimui ir klinikiniam taikymui pagal galiojančius Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos įsakymus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-06
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 799 568,20 Eur
Prašoma finansavimo suma: 759 589,79 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai