BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

UAB „Vildoma“ sukurtos reabilitacinės vaikštynės konstrukcinių sprendimų patentavimas tarptautiniu mastu

Nr. 01.2.1-MITA-T-845-01-0063

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas UAB "Vildoma"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Inopatentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-MITA-T-845-01

Inovatyvios reabilitacinės bei sveikatinimo įrangos poreikį rinkoje sąlygoja sparčiai augantis skaičius susirgimų (galvos smegenų insulto, cerebrinio paralyžiaus), kurių pasekmės – judėjimo negalia ir įvairaus laipsnio motorikos, jutimų, pusiausvyros ir koordinacijos sutrikimai. Šiuo metu Europos Sąjungoje yra apie 10 procentų žmonių, patiriančių judėjimo negalią. UAB „Vildoma“ patentuojama reabilitacinė vaikštynė - universali, kompensuojanti ir treniruojanti mechatroninė įranga, kuri lengvai prisitaiko prie neįgalaus žmogaus poreikių; leidžia įvairų negalios laipsnį turintiems žmonėms lavinti pusiausvyrą, raumenų koordinaciją, mokytis vaikščioti, tobulinti ėjimo įgūdžius, didinti fizinį aktyvumą ir taip gerinti savijautą bei sveikatą. Įranga gali būti naudojama gydymo ir reabilitacijos įstaigose; neįgaliųjų dienos centruose; ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centruose; neįgaliųjų sporto klubuose; pacientų namuose. Šio projekto tikslas – tarptautiniu mastu užpatentuoti reabilitacinės vaikštynės kūrimo metu išrastus inovatyvius konstrukcinius sprendimus. Investuoti ES fondų lėšas verta todėl, kad: 1. Šio projekto įgyvendinimas prisidės prie sveikatos priežiūros, gydymo ir slaugos išlaidų mažinimo. 2. Projektas atitinka 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioritetą „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas“. 3. Projekto tikslai atitinka LR Vyriausybės nutarimu 2014-04-30 Nr. 411 patvirtintos programos MTEP ir inovacijų raidos kryptį „Sveikatos technologijos ir biotechnologijos“. 4. Projektas stiprina verslo gebėjimus kuriant ir diegiant sukurtas technologijas, ypatingai tokiose ekonominėse srityse, kaip medicinos prietaisų gamyba, sveikatinimo paslaugos. 5. Projektas taip pat prisideda, siekiant MTEP ir inovacijų sprendimais didinti didelės pridėtinės vertės, žinioms ir aukštos kvalifikacijos darbo jėgai imlių ekonominių veiklų įtaką šalies bendrajam vidaus produktui ir struktūriniams ūkio pokyčiams.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-11-07
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 9 383,50 Eur
Prašoma finansavimo suma: 7 037,60 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2016-02-26
Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-10-31
Sutarties pasirašymo diena: 2019-02-25
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
9 383,50 7 037,60 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Privačios investicijos, atitinkančios viešąją paramą inovacijoms arba MTEP projektams Eur 2345.90 0
2 Gauti pranešimai apie ketinimą išduoti Europos patentą Skaičius 1.00 0
3 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 0
4 Investicijas gavusios įmonės pajamų padidėjimas Procentai 5.19 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-13 08:04

Susiję įrašai