BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Atnaujintas priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ kvietimas teikti paraiškas

2017 m. birželio 28 d. / Europos socialinio fondo agentūra
Europos socialinio fondo agentūra kviečia savivaldybių administracijas, mokyklas, vykdančias bendrojo ugdymo programas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ finansavimo sąlygų aprašą.

Europos socialinio fondo agentūra kviečia savivaldybių administracijas, mokyklas, vykdančias bendrojo ugdymo programas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“ finansavimo sąlygų aprašą. Ši priemonė yra skirta pagerinti mokinių bendrojo ugdymo pasiekimus, skatinant pokyčius švietimo įstaigų veikloje. 4 981 464,00  eurų planuojama skirti projektams, kurių metu:

- diegiami nauji ugdymo organizavimo modeliai (į praktiką orientuota mokinių veikla, įvairesnės mokymosi formos, aktyvesnis individualios mokinių pažangos vertinimas, mokymosi pagalbos teikimas mokiniams, turintiems mokymosi sunkumų ir kt.);

- diegiamos virtualios ugdymo aplinkos (plačiau naudojamos skaitmeninės mokymo priemonės – elektroninės užduotys, interneto svetainės, vaizdo medžiaga ir kt.);

- telkiama mokyklų bendruomenė (gerinamas mikroklimatas, skatinama savanoriška veikla, tėvai ir mokiniai aktyviau įtraukiami į mokyklos veiklą ir savivaldą, bendradarbiavimas su vietos bendruomene ir kitomis įstaigomis ir pan.).

 Kvietimas teikti paraiškas atnaujintas birželio 26 d., paraiškas kviečiame teikti iki šių metų liepos 31 d.

Atkreipiame dėmesį, kad atnaujintame projektų finansavimo sąlygų apraše pakeisti šie punktai: 11 punktas, 20 punktas, 23 punktas, 24 punktas, įtrauktas 311 punktas, 39 punktas, 46 punktas, 49 punktas, 53 punktas, 60 punktas, 64.1 ir 64.4 papunkčiai,  2 ir 4 priedai.

 

Pakeistą Aprašą ir kitą su Kvietimu susijusią informaciją rasite čia.

Raktažodžiai: ESF esfa

Susiję įrašai