BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

„Automechanikas Rapolas: „Mes esame auksinė karta“

2021 m. lapkričio 11 d. / Centrinė projektų valdymo agentūra

Vienos iš itin paklausių specialybių rinkoje – automobilių mechanikai ir automobilių elektros įrengimų remontininkai. Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla gali pasigirti ne viena sėkminga mokinio istorija. Studentai susiranda geras darbo vietas, kuria verslus ir kviečia jaunuolius atlikti praktiką pas save arba sukaupę žinių bagažą grįžta mokyti kitų.

Rodoma:

Praktinio mokymo vadovas Tadas Klevas pasakoja, kad net 60–62 proc. mokinių sėkmingai įsidarbina šios srities įmonėse. Verslas yra svarbus komponentas, kad kvalifikuotas specialistas įmonėje įsitrauktų kaip pridėtinės vertės kūrėjas. Vienas iš labiausiai pasiteisinusių sprendimo būdų – pameistrystė. Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą baigęs Rapolas Puzonas dalijasi asmenine patirtimi, kaip pameistrystės programa padėjo sėkmingai įsidarbinti, o buvęs mokyklos mokinys, šiuo metu automechanikos paslapčių mokantis profesijos mokytojas, ekspertas Vitalijus Kabelis atskleidžia, kad būnant geru specialistu neužtenka tik gerai išmanyti mechaninį darbą, paklausaus darbuotojo profilis yra kur kas platesnis.

Šis vaizdo įrašas, užbaigiantis sėkmės istorijų ciklą, įrodo ir pagrindžia Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) įgyvendinamos komunikacijos kampanijos „Profesijos, pritaikytos verslui“ pagrindinį tikslą – glaudžios partnerystės tarp mokyklos ir verslo kuria abipusę naudą, o geriausias rezultatas – laimingas ir įdarbintas motyvuotas specialistas.

 

Susiję įrašai