BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

ESFA Metodinės pagalbos centras sėkmingai atstovauja Lietuvai

2021 m. kovo 3 d. / Europos socialinio fondo agentūra
Rodoma:

Lietuva – pirmoji ES šalis, sėkmingai pateikusi Europos Komisijai (EK) su 2021–2027 m. Veiksmų programa supaprastintai apmokamų išlaidų metodikas, parengtas pagal naujojo Reglamento 88 straipsnį.  Šių metodikų rengėjas – Europos socialinio fondo agentūros (ESFA) Metodinės pagalbos centras – buvo pakviestas atstovauti Lietuvai ir pasidalinti savo gerąja praktika, patirtimi bei rekomendacijomis kitoms šalims rengiant supaprastintai apmokamų išlaidų metodikas.

Šiuo metu ESFA Metodinės pagalbos centras EK jau yra pateikęs 5 supaprastintai apmokamų išlaidų metodikas, kurios bus taikomos atsiskaitymui tarp Lietuvos ir EK energetinio efektyvumo didinimo, smulkaus ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimo ir aktyvios darbo rinkos priemonių įgyvendinimo srityse.

Lietuvos patirtį ESFA Metodinės pagalbos skyriaus ekspertai pristatė 2021 m. vasario 23 d. vykusiame Europos Komisijos techniniame seminare „Dėl Supaprastintai apmokamų išlaidų ir finansavimo, neorientuoto į išlaidas, taikymo 2021–2027 m. programavimo laikotarpiu“. Pagrindinis šio seminaro tikslas – išsamiai aptarti naujojo Reglamento nuostatas dėl supaprastintai apmokamų išlaidų (SAI) ir finansavimo, neorientuoto į išlaidas (FNLC), taikymo galimybių ir pateikti praktinę informaciją dėl SAI ir FNLC schemų pagal naujojo Reglamento 88 ir 89 straipsnius. Renginyje dalyvavo per 250 dalyvių iš šalių narių vadovaujančių, įgyvendinančių ir audito institucijų.

Nuoroda į renginio transliaciją (transliacijai žiūrėti reikėtų rinktis Chrome naršyklę)

ESFA Metodinės pagalbos centras (MPC) įsteigtas 2018 m.. Jis atstovauja Lietuvai EK organizuojamuose tarptautiniuose tinkluose supaprastintai apmokamų išlaidų klausimais. MPC tikslas – mažinti administracinę naštą nustatant fiksuotus dydžius atsiskaitymui už įgyvendintas veiklas visoms Lietuvoje dirbančioms ES struktūrinių fondų sistemos suinteresuotoms šalims, t. y. tiek projektų vykdytojams, tiek ministerijoms ir agentūroms.

Artimiausi renginiai