BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame dalyvauti tradiciniame ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurse ŽINGSNIAI 2022

2022 m. balandžio 4 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Lietuvoje jau 20 metų Europos socialinis fondas investuoja į žmogaus gerovę, augimą, pokyčius. Įgytas darbas, atrastas savanorystės džiaugsmas, pagerėjusi gyvenimo kokybė, sugrįžimas į pilnavertį gyvenimą, įkvėpta vidinė motyvacija, noras gyventi, siekti, tobulėti – tokius dalykus sunku pamatuoti skaičiais ar pinigais. Geriausia apie juos kalba žmonių istorijos.

Rodoma:

Europos socialinio fonod Agentūra kviečia Jus dalyvauti tradiciniame ESF projektų dalyvių sėkmės istorijų konkurse ŽINGSNIAI 2022!

Konkursas vyks iki 2022 m. balandžio 30 d., jame gali dalyvauti visi 2014–2020 m. laikotarpio ESF lėšomis finansuoti projektai.

Ekspertų komisijos 20 atrinktų istorijų bus publikuotos viename iš populiariausių Lietuvos interneto portalų. Skaitytojai balsuos ir išrinks 5 labiausiai įkvepiančias sėkmės istorijas savo simpatijų prizams laimėti!

Nuoroda į konkurso sąlygas.

Papasakokite Lietuvai istorijas apie žmones, kurių gyvenimus pakeitė ESF projektai. Tegul jos įkvepia tikėti, ieškoti ir veikti!