BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti RSS

Naujienos

Kviečiame į seminarą pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“

2017 m. birželio 28 d. / Europos socialinio fondo agentūra

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį seminarą būsimiems ir jau pateikusiems paraiškas pareiškėjams pagal priemonę „54+“ (Nr.  08.3.2-ESFA-K-415).

Rodoma:

Galimi pareiškėjai pagal šią priemonę yra nevyriausybinės organizacijos, kurių įstatuose, steigimo sandoryje arba veiklos nuostatuose nurodyti pagrindiniai veiklos tikslai ir uždaviniai yra susiję su socialinių paslaugų teikimu ir (arba) socialinės integracijos veikla. Priemonės tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresnio darbingo amžiaus asmenims įsitraukti į savanorišką veiklą ir ilgiau išlikti aktyviems darbo rinkoje. Plačiau apie kvietimą teikti paraiškas ir galimas veiklas kviečiame skaityti čia.

Seminaras vyks 2017 m. liepos 12 d. Vilniuje ir yra skirtas asmenims, dirbantiems su projektais, t. y. tiems, kurie planuoja, pildo projektų paraiškos formas ir įgyvendina projektus. Išsamesnę informaciją apie seminarą ir registracijos formą rasite čia.

Raktažodžiai: mokymai pareiškėjams 54+

Susiję įrašai

Artimiausi renginiai